Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornokok, ti mennyit...

Gyakornokok, ti mennyit kerestek havonta?

Figyelt kérdés
Főleg jogi területen érdekelne, de jöhet bármilyen info.
2018. márc. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Építész tervező irodában egy fillért nem kaptam 2 hónap folyamatos munkáért, még utólag sem. Közölték, hogy a tudás amit adnak, többet ér mint a pénz. Én azért csak örültem volna, ha legalább az utazásom, lakhatásom támogatták volna, más nem egy jelképes 20-30 ezres összeggel. Főleg annak fényében, hogy az elvégzett munka szempontjából teljes értékű munkaerő voltam.


Kivitelező cégnél első 1-2 hónapra ami a gyakorlat időtartama volt legalább a jelképes 30 ezres összeget megkaptam, majd megbeszéltük hogy maradok a projekt végéig és határozott időre felvettek havi 180 ezerért.


Jelenlegi munkahelyem szintén kivitelező cég, a gyakornokok akik 1 hónapra jönnek olyan 100-120 ezret kapnak, ha normálisan dolgoznak. Túlhajtva nincsenek, de azért ne látványosan unatkozzanak.

2018. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az remek, nekem egy 20ezer ft-os havi fizetéssel akarják kiszúrni a szemem havi 60 óra munkáért. Oké, hogy nem főállás meg egyetem mellett csinálnám, de akkor is. Legalább egy nyamvadt 7-800 ft-os órabért adnának meg, nem 300 ft-ot.
2018. márc. 27. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Informatika, 1530 bruttó, harmadév.
2018. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az akkor egy korrekt hely, itt zsebből zsebbe adják, adózás nélkül.
2018. márc. 28. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból mondjuk nem rossz, hogy neked "csak" 60 órát kell dolgozni és mellette tudsz vállalni pár nap diákmunkát amivel kiegészítheted a kereseted. Nekem minden gyakorlatom hétfőtől-péntekig szólt.


Ettől függetlenül úgy vagyok, hogy az ember pénzért dolgozik, sokkal motiválóbb számomra, ha látom a munkám gyümölcsét, mint az amikor már tanulmányaim közben azt érzem, hogy csak olcsó munkaerőként tekintenek rám. Aztán csodálkoznak hogy a fene se akar oda menni dolgozni.

2018. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!