Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizető állás?

Melyek a legjobban fizető állás?

Figyelt kérdés
7. osztályt végeztem és még nem tudom minek szeretnék tanulni... És ez engem is és a szüleimet is zavarja... A barátaim többsége már tudja, hogy mi szeretne lenni, megvannak az álmaik, vágyaik... Olyat keresek ami jó, nem nagyon fáradalmas és jól fizető meló... Légyszi írjátok meg azt is, hogy kb. mennyit lehet keresni avval a melóval amit leirtok... Köszi!!!
2010. jún. 11. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most vagy a 7. végén? még van kb. egy nyarad eldönteni....javaslom, hogy ne gimibe, hanem szakmunkásképzőbe vagy szakközépiskolába menj...így 18-19 évesen szakma lesz a kezedben...ha érdekel a műszaki pálya, akkor gépi forgácsoló, lakatos, hegesztő, szerszámkészítő, ilyesmik
2010. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kööszike a választ... Lány vagyok...
2010. jún. 11. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármit is tanulsz most, a "legjobban fizető állás" teljesen más lesz, mire leérettségizel, aztán 10 évvel később megint más lesz. Magadat építsd föl olyanra, hogy meg tudj állni az életben.
2010. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
attól, hogy lány vagy, még lehetsz gépi forgácsoló vagy hegesztő....anyósom is esztergált egész életében, én nő létemre mérnökit végeztem, nem kell a tradicionális női munkákban gondolkodni ;)
2010. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Lányoknak "szexmentes" erotikus munka Olaszországban, fiúknak fegyveres kéregetés akárhol.
2010. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Olyat keresek ami jó, nem nagyon fáradalmas és jól fizető meló.."

Vagyis olyasmit keresel ahol nem kell dolgozni,de írtó sok pénzt kapsz?

Menj hozzá egy piszok gazdag emberhez.

Komolyra fordítva a szót,már itt gond van,hogy így gondolkodol..Kevés meló= sok pénz..

2010. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A sok munka=kevés pénz, sokkal jobban hangzik:D
2010. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De miért? nem mindenki erre vágyik?

Amúgy meg mindegy csak meg lehessen élni belőle ;)

2010. jún. 11. 14:05
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

A létező legelegánsabb munka az mlm cégek vezetőképzése.

Nem a dobozrázogatós, mindent másra rásózós történetre gondolok, hanem arra, amikor valóban együtt dolgozik az ember a jelölttel és megoldásokat segítenek találni az emberek problémáira, nem pedig mindenáron eladni akarnak. Tisztességes üzletemberekről beszélek.

Könnyűnek nem mondanám, de sok kitartással nagyon jól lehet belőle élni.

2010. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kesreskedelem + nyelvtudás (angol, német)

Kereskedelemre mindig szükség lesz a világon.

2010. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!