Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik állás keres a legjobban?

Melyik állás keres a legjobban?

Figyelt kérdés
???????????????????
2010. júl. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A sarkon állás
2010. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a politikusok keresnek legjobban, vagy az adócsalók, sikkasztók, gengszterek, drogdílerek, bérgyilkosok ~ amúgy nemtom ~
2010. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy hány éves vagy, de én inkább azokat az állásokat részesítem előnyben, amelyiknél van szabadidőm is.


Egy igazgató sokat keres vagy bármelyik vezető pozícióban lévő ember, de azzal sok munka is van vagy akár egy saját vállalkozás.


Egy pilóta is sokat keres, de ott is megvan a felelősség.


Kereszapám is kamionozik és mit ér vele? Megy és jön, hazajön max 2 napot ha itthon van és megy megint.

Ez sztem így elég gáz, persze keres vele több mint 300ezret, de egész nap ott seggel a kamionban, meg nem is lát szép tájakat, mivel autópályán megy és nem is a városba viszik a cuccok, hanem egy külső raktárba.


És a pénzt igazából nem is tudja elkölteni...


Tehát inkább egy olyan állást nézz, amivel viszonylag sokat keresel, de mellette tudsz mást is csinálni.

2010. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Steve Jobs sokat keresett az utóbbi években... Bill Gates pedig sokat vesztett. Szerintem egy Mamutcég tulajaként sokat tudsz keresni. Ha nincs pénzed a mamutcég fölvásárlására, akkor pedig menj el ügyvezető igazgatónak.
2010. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az állás nem keres,csak az ember. Hogy melyik foglalkozásban? Banki,kereskedelmi pozíciókban,illetve a nem túl mindennapi foglalkozások közül a politikusok, az autóversenyzők,pilóták.
2010. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!