Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri még kijárni Németország...

Megéri még kijárni Németországba vagy Ausztriába dolgozni?

Figyelt kérdés
5 éve jöttem haza Ausztriából családi okokból. Futár voltam a Gls-nél akkor 1200 eurót kaptam és ingyen volt a szállás. Itthon elmentem egy másik futárcéghez havi 130000ért.Azóta ottvagyok mostmár 200000ft a netto fizu. De igazából ez se nagy szám, nemtudom mi a helyzet most kint,emelkedtek ott is a bérek, és mi van a migránsokkal kell tőlük félni,Ausztriába is vannak?
2018. ápr. 2. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Te is migráns voltál. Féltél magadtól?
2018. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem inkább tanulnod kéne valamit, mert ez így rohadtul nem perspektíva. Vagy 40 évesen úgy képzeled el a karriered csúcsát, hogy még mindig futárkodsz fillérekért?
2018. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. válaszolónak a válaszom!

Teljesen más az, mikor valaki küzdeni akar a megélhetésért, a jobb életért, mint az, aki csak ingyenélni megy.


Válaszom a kérdésre:

Itt Németországban sem elfajzott a helyzet, mint ahogy ott Orbán bemeséli a sok ökörnek. Persze a nagyvárosokban vannak gondok, ott se mindenhol, de könyörgöm, hol nem? Ausztriában egyel jobb, ott már jobb oldali kormány van hatalmon, már hamarabb rendezödno fog a helyzet, mint más nyugati országban.

2018. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!