Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen folyamaton kell átesnem...

Milyen folyamaton kell átesnem, hogy üzletet nyithassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki letudná vázolni nekem, hogy mi egy üzletnyitás folyamata, ha az üzletben saját tervezésű ruhákat árusítanék. Hogyan lehet szerződtetni pl:. varrónőket, eladónőt stb. Azoknak akik nekem dolgoznak, én szabom a bérüket?

Esetlegy, hogyan lehet külföldön boltot nyitni? Esetleg valaki tudna ezekre választ adni és leírná mit kell tudni üzletnyitáskor? Valaki tudna még ajánlani egy könyvet is ehez kapcsolódóan?



2018. ápr. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennek nem tudsz önként utánanézni, ne akarj üzletet nyitni. Az első és egyik legfontosabb tulajdonság az önállóság - ha vállalkozó vagy, senki nem fog neked irányt mutatni, illetve de, ha megkeresed a megfelelő embereket (ügyvéd, könyvelő, marketinges, stb), és fizetsz nekik.
2018. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

elsőre úgy sem tudsz mindent szabályosan megcsinálni, úgy is megbüntet a nav, munkafelülegyelet, munkavédelmisek, stb...


Megnyitod, kapod a bírságokat, tapasztalsz, javítasz, így működik ez.

2018. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Ha van megfelelő kompetenciád akkor nem büntetnek meg és tudni fogod az üzletnyitás feltételeit is.

Anélkül meg szerencsejáték csak az egész.

2018. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!