Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkákat lehet végezni...

Milyen munkákat lehet végezni kötetlen munkaidőben? Irodai jellegű érdekelne leginkább.

Figyelt kérdés
Nem szükséges otthon végezhetőnek lennie, de valamivel kötetlenebb munkába járást szeretnék. (Jelenleg dolgozom, de jó lenne majd váltani)
2018. ápr. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szoftverfejlesztés. 100%-ban otthonról végzem, kötetlen munkaidőben
2018. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Sajnos a szoftverfejlesztéshez nem értek..:(
2018. ápr. 2. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
De unalmas ez a kérdés minden egyes nyomorult nap. Mihez értesz? Végezhető csak otthonról? Igen? Remek, keress olyan állást. Nem értesz semmihez? Így jártál.
2018. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Valóban nem néztem szét itt, így nem tudtam, hogy ez napi szinten téma. Gondoltam arra, hogy esetleg tanulnék hozzá, ha kapnék valami jó tippet. Ha meg nem tudsz építő választ adni, akkor lépd túl az ilyen kérdéseket...
2018. ápr. 2. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Irodai jellegű munka hogyan lehetne kötetlen.

Gizike ne éccaka bontogassa fel a leveleket, hanem amikor a főnök bent van...

2018. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "irodai jellegű" munka? Mihez értesz, mit nyújtasz cserébe?
2018. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!