Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek megbízható internetes...

Ismertek megbízható internetes munkát diákok számára?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány, elég jól beszélek angolul. Szeretnék kis zsebpénzt beszerezni, de félek, hogy átverések az interneten talált hirdetések. Szívesen fordítanék angol-magyart vagy fordítva, javítok helyesírást vagy bármi más számítógépes/internetes munka érdekelne.

2018. ápr. 7. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem ismerünk, kb már 1000-szer volt feltéve ehhez hasonló kérdés, de valós működő dolgot amivel érdemes is foglalkozni még senki nem látott.
2018. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Chaturbate?
2018. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Talán egy kicsit elkéstem a válasszal, de ha neked nem is, másnak majd hasznos lesz.

Linkelek pár külföldi oldalt, amelyeken transcription-ért kapsz pénzt, én ugyan nem használom egyiket se, de az ismerőseim igen és mindegyiküknek nagyon bevált, viszont elég stabil angol tudás kell hozzájuk:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ajánlott elolvasni mindegyik oldalon mindent, mielőtt belevágsz.

2018. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!