Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 eves (ek) tudnak e szerepel...

15 eves (ek) tudnak e szerepelni televizioba, vagy behivhatjak?

Figyelt kérdés

Ne arra gomdolok hogy musorvezeto vagy hirados munkat vallalnek el , hanem hogy 1-2 musorba behivjanak , vagy ha valaki tud egy 15 eves fiunak es egy 15 eves lanynak televizios musorszereplesz vagy tanacsot tud adni hogy kezdjuk el vagy mire figyeljunk az kerem irjon privat uzenetet vagy irjon ide !

Negativ kommentekbol nem kerek koszonom ;)



#műsor #televízió #szereplés #televiziosszereples
2018. ápr. 8. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Pénzes és jó kapcsolatokkal rendelkező szülők gyerekeként talán. Egyébként a különböző kereskedelmi tv-s sorozatokba szoktak keresni amatőröket szerepelni, miért nem próbálkoztok ott?
2018. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Kommentelonek koszonom a valaszat es intezkedek mindenkepp..


Azt elfelejtettem irni hogy jol szitualt csaladbol szarmazunk mindketten !


Johetnek a kommentek :)

2018. ápr. 8. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már többször szerepeltem. Jelentkezzetek olyan hostes ügynökségekhez akiknek profiljuk az ilyen munkaerő kiközvetítése. Kelleni fog egy jó portfólió is, ami alapján kiválogathatnak titeket.
2018. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo

Szia te hany evesen kezdted es hany eves vagy most , illetve mennyi penzt kerestel ezzel ?

2018. ápr. 8. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Huu azt hiszem 12 éves lehettem mikor kezdtem, most már bőven felnőtt vagyok. Nem sokat,sőt, igazából kb a portfóliót és az ügynökségi tagdíjat futotta.

Akkor tudsz vele zsebpénzt keresni, ha jó vagy, és sok megjelenésre hívnak. Meg van több féle munka. Vannak pl tvműsorokba, vetélkedőbe tapsolók. Ebből a munkából van a legtöbb, és ez fizet a legrosszabbul. Pár ezer forint és egész napos munka.

Akkor van a statiszta szerep. Itt is sok mindentől függ a bérezés. van ahol csak az ellátást fizetik, van ahol kapsz kevéske költőpénzt. Függ attól mennyire látszol a jelenetben kell-e beszélned, vagy csak pl egyike vagy az utcán sétáló embereknek. Ezekből is elég nagy szokott lenni a felhozatal.

Végül vannak a komolyabb epizódszerepek egy-egy sorozatban, de ide rendszerint kérnek színészi előképzettséget(nem kell nagy dologra gondolni).Viszont ide már nem mindenki kerülhet be, általában a készítők bekérik a megadott karaktereknek megfelelő portfóliókat, abból kiválasztanak pár embert és őket hívják meghallgatásra.


Viszont, több ügynökség is van, így nem biztos hogy pont a tiéddel van leszerződve a filmstúdió, így hiába lennél alkalmas a szerepre ha nem is tudnak rólad. Jelentkezhetsz több ügynökséghez is, de ugye mindannyiszor fizetni kell a tagdíjat is.


Összegzésként: ha csak néha szerepelnétek, akkor nagyon nem éri meg az anyagi ráfordítás és az energia befektetés.(kb 10-15 meghallgatásra hívnak be mire kapsz egy kicsi szerepet).Sőt, olyan is előfordulhat hogy be se hívnak sosem.

2018. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3. Koszonom szepen a hosszu es tanulsagos irasodat , hat igazabol nem zsebpenzre gondoltam hanem kicsit komolyabb osszegekre (tudom ez eloszor nem fogok pl 150ezer ft-ot kapni!!)

Nem tudom en igazabol ilyen reality showra gondoltam pl edes elet , nem tudom mennyit szamit de jol tudok szineszkedni , eloadni , vagy helyzeteket lereagalni , elsosorban nekem nem a penz a legfontosabb hanem a hirnev , hogy 10 emberbol 3-4 ismerjen utana csak a penz (hirnevvel jon aztan a jo fizetes) .

2018. ápr. 8. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Komolyan vehetőbb összegeket max olyan fiatal színészek akasztanak le, akiket egész fiatal koruk óta erre neveltek és jó referenciáik vannak. Kezdetben annak is örülhetsz ha pár ezer forintért behívnak valahova statisztálni. Ahogy mondta előttem a válaszoló.
2018. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hírnevet akarsz, akkor abba komoly energiát és pénzt kell belefektetni, és hatalmas kitartásodnak lennie. Nagyon sokan feladják az első pár sikertelen hónap után. Igazából én nagyon hamar meguntam. Komolyabb összegeket csak sorozatok rendszeres, szerződtetett szereplőjeként kaphatsz, ami viszont nagyon nehezen összeegyeztethető a tanulással, hiszen a felvételek iskolaidőben is zajlanak, sokszor egész naposak, így az embernek nincs energiája még utána tanulni is.
2018. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5. Valaszolo , figyelj ha tenyleg komoly sorozatban szerzodnek le meg minden akkor osszeeggyesztetnem a sulival es akar egy hetbol 1-2 napot nem is mennek be !
2018. ápr. 8. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem egy két napra nem mennél be, hanem egyre se max magán úton tudnád megoldani a tanulást. De ez nem fenyeget.

Ilyen komoly munkákra nem ismeretlen amatőröket szerződtetnek.

2018. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!