Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van lehetőség így a honvédségn...

Van lehetőség így a honvédségnél munkát vállalni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek 2 hónap múlva, nyáron szeretnék a honvédségnél dolgozni, de nem ilyen jellegű iskolába járok, ráadásul lány is vagyok. Nem vagyok annyira erős, mint a srácok az osztályomban, pedig orvosira készülünk, tehát a testnevelésnek köze sincs az osztályomhoz. Gyerekkorom óta érdekel a katonaság, de nem mehettem ilyen jellegű iskolába. Nyári munka-ként lehetséges ilyet vállalni, vagy kell hozzá egy bizonyos fizikum? Hallottam olyanról, hogy nagy esőzés esetén homokzsákok kihordására keresnek embereket, de mi van, ha nem vagyok elég erős hozzá? Esélytelen, hogy bekerülök? Vagy másféle munkát adnak? Célozni például elég jól tudok, ha ez ér valamit..
2018. ápr. 13. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak nyari munkat akarsz vagy rendesen ott dolgozni?

Pro tipp: vegezd el az orvosit, utanna mehetsz tisztnek, katonai orvoskent laza eleted lesz.

2018. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!