Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a forever? Már lassan...

Mi ez a forever? Már lassan olyan mint egy szekta.

Figyelt kérdés

Bevettem egy csoportba és napi 100 videó van, konferenciák meg miegymás.

Szervezed be magad alá az embereket megveszik a 23 ezres kezdocsomagot és akkor beregisztrálnak. Oké. Aztán veszik a cuccokat ami nekem jutalékot hoz. Hogy működik a pontrendszer? Van aki csinálja.

A csoportban semmire nem kapok választ. Csak, hogy nem kell árulni semmit, a csoportban minden videóban arról beszélnek, hogy ebből élnek stb. Mennyire valós ez?

Amúgy 2018 Jan. 1-től nem tilos az MLM Magyarországon?



2018. ápr. 14. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem MLM.Nem vagyok kereskedő, csak rendszeres vásárló. Két terméküket szoktam venni, bőrproblémákra csodaszer.
2018. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 14. 20:30
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez nekem a leírás alapján piramis játéknak tűnik, ami egy elég erősen tiltott dolog. Szerint lépj ki a csoportból mihamarabb...
2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Akkor az Avon meg a többi is MLM? Mindegy, nem érdekel, a termékeik szuperjók. Én is azt hittem, hogy kamu, de a First spray-t 10 éve használja a családom, barátaim...pl.én sajnos hajlamos vagyok az ajakherpeszre. Ha már érzem, hogy ki fog jönni, ezt használom és megállítja. Olyan embert nem ismerek, aki kipróbálta és nem volt vele elégedett.
2018. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

@20:53


Onnantól hogy egy termékért/csomagért fizeted be a kezdő összeget, már nem piramisjáték hanem mlm. zseniális nem?

2018. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező!


1. "Amúgy 2018 Jan. 1-től nem tilos az MLM Magyarországon?" kérdésedre a rövid válasz:


Nem. Nem tilos.


2. A hosszabb válasz:


Az általad belinkelt írás az "engedély nélkül működő" cégekkel kapcsolatos gondolatokat tartalmaz. A Forever Living Products rendelkezik a szükséges engedélyekkel. Magyarországon is, meg a többi százötvenvalahány országban is, ahol jelen van. Vagyis a linken elérhető írás olyan cégekről szól, melyekkel a tájékozatlan emberek hajlamosak ÖSSZETÉVESZTENI a Forever Living Products-ot. Nem a Forever Living Products-ról.


A Forever Living Products az MLM néven is ismert - pontosabb elnevezéssel: Network Marketing - üzleti modell egy speciális változatát alkalmazza. Csapatmarketinget.


LEGÁLISAN működik. Magyarországon már több mint húsz éve. Globálisan idén negyvenedik éve.


A cég kizárólag az olyan termékforgalom után fizet, melynél a vásárló elégedett a termékekkel, nem érvényesíti a visszavásárlási garanciát. Attól nem piramisjáték a rendszer, hogy a vásárló a pénzéért az ő számára VALÓBAN HASZNOS termékeket és a termékek eredményes használatát segítő szolgáltatást kap, ami megéri neki azt az összeget.


Vesd ezt össze a negyedik válasszal! "a termékeik szuperjók" "Olyan embert nem ismerek, aki kipróbálta és nem volt vele elégedett." Egy piramisjátékban NINCSENEK szuperjó termékek. Legfeljebb olyan álca-termékek, melyek valós értéke elenyésző töredéke a rendszerbeli áruknak.


3. A szekták vallási alapon szerveződő közösségek, melyekben a szektatagok önmagukat feladva vakhittel, gondolkodás nélkül követik a szektavezér utasításait akár a halálba is.


A Forever Üzleti Partnerek között van ateista, katolikus, református, muszlim, mormon... Mindegyikük a maga módján dolgozik. A nagy többség csak a töredékét alkalmazza annak, amit a vezetők a képzéseken elmondanak a színpadról. Ha mind ugyanazt csinálnák ugyanúgy, nem lennének ennyire különböző eredményeik.


4. Röviden az elszámolási rendszerről:


A bónuszokat mindig a termékek nettó kiskereskedelmi árából számítja a cég. Magyarországon jelenleg euróban, jóváírás előtt az aktuális elszámolási árfolyammal forintosítva.


A pontok az üzleti szintek és az ösztönzők elérésénél számítanak. Egy termék pontértéke és ára egymással arányban van. A pontok teszik lehetővé a teljesítmények nemzetközi szintű összehasonlítását.


A cég Üzletpolitikája, benne a marketingterv összefoglalásával, bármikor letölthető a cég hivatalos honlapjáról: [link] .


Apropó, Üzletpolitika! Ha esetleg kíváncsi vagy arra, mit tanít a Forever Living Products elnöke, az alapító legifjabb fia az Üzletpolitikáról, tessék!


[link]


Abból, hányan nem fogadják meg a tanácsait pl. a hosszú távú gondolkodásról, szintén jól látható: a Forever Living Products nem szekta.


5. A Network Marketing nem tökéletes, de JOBB lehetőség az önmegvalósításra és az anyagi függetlenség elérésére, mint egy hagyományos vállalkozás.


A Forever Living Products sem tökéletes, de JOBB, mint egy átlagos Network Marketing rendszer.


Általában a Network Marketinget nagyon kevesen értik és csinálják jól. Ez a Forever Living Products-féle csapatmarketingre is igaz. Talán még inkább. Leggyakrabban az emberi tényező és azon belül is az ÖNFEJLESZTÉS szerepének a megértésén csúszik el a dolog.


Ezek az üzleti rendszerek mind úgynevezett HATÁSTÖBBSZÖRÖZŐ eszközök. Jól kell tudni bánni velük ahhoz, hogy a pozitív hatást többszörözzék. Aki rosszul csinálja, annak (és a környezetének) az életében a negatív hatás többszöröződik.


Nekem úgy tűnik, még nem volt szerencséd olyan emberhez, aki ezt jól csinálja.

2018. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint én sem találkoztam még olyannal, aki jól csinálja. Egyre több ismerősöm csatlakozik be és kezd el "hittérítő" szövegekkel videókat nyomni facebookra. Inkább visszataszító, mint csábító.
2018. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Jól leszavazták a videós válaszom. Nem tetszik az igazság? :D
2018. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A Kálmán-videó nem az igazság. Legfeljebb féligazság. Igen, vannak ilyen amatőr hozzáállású emberek. Az emberek többsége csak őket ismeri, mert a kétségbeesett kínlódásuk látványos és hangos. A profik csendesebbek. Beérik azzal, hogy azok látják és hallják őket, akiknek az üzenetük szól.
2018. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!