Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha online belevágok pl Forever...

Ha online belevágok pl Forever, Nu Skin, Avon, Oriflame, Betterware vagy hasonló termékek forgalmazásába akkor tudom úgy csinálni hogy egy hónapban legyen belőle 30-50. 000 forintom? Van itt olyan aki foglakozott/ foglalkozik ilyennel sikeresen?

Figyelt kérdés

Mi szükséges hozzá, hogy jól menjen?

Vagy tudnék bármi otthoni munkával ennyit keresni havonta?

Ez csak egy átmeneti megoldás lenne pár hónapig az életemben ha kivitelezhető lenne, és ha már lenne rendes munkám akkor is lenne belőle egy kis plusz pénzem.

18 L



2018. febr. 1. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket az MLM parasztvakításokat hagyd meg azoknak, akik el akarják veszíteni az ismerőseik bizalmát.


Ami otthonról végezhető és bevételt hozhat (csak rajtad múlik, nem máson) az a blogolás / weblap, fényképezés stock fotó szolgáltatásokhoz (pl shutterstock, istock meg hasonlók), kriptovalutákba rövidtávon befektetni, ebay aukciózás stb , van egy pár még, most hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2018. febr. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Én a Foreverrel foglakozom. Itt meg lehet csinálni, csak foglalkozni kell vele.Ha meg megtetszik, beindul a dolog, akkor hosszú távon még sokkal több is összejöhet.Azt válaszd, amelyiknek a termékei Neked is tetszenek, megfelelnek, mert úgy lehetsz hiteles az ajánlásukkal. Sok sikert!
2018. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az avon azért nem MLM, de nem is lehet vele keresni 30-50 eFt-ot.


40 éves nő vagyok, kolleganőkkel, barátnőkkel szoktunk közösen rendelni, én regisztráltam az adószámommal tanácsadónak- így ha sokan rendelünk, mindenki élvezheti a kedvezményes ár előnyeit, mi ezért csináljuk és nem nyerészkedünk.

Ennyi kedvezmény NEM jön össze soha, semmikor egyetlen hónapban sem, általában minimum 10-en fogunk össze és a rendelési értékünk mondjuk átlag 3-4 eFt/fő.

Számolj egy picit.

Pont az avonnál 6500 Ft alatt nincs is kedvezmény, tehát az az ár van, amit a katalógusban látsz.

A nagyon akciós dolgokfix 10%, a nem kozmetikumok (hanem pl. fésű, táska, hajgumi) fix 20% kedvezmény, a többi renmdelési értéktől függő SÁVOS.

Havi (!) 75 eFt érték felett van 35%, 35-75 eFt között 25%,21-35 eFt között 20%, 6500-21 eFt között 15%.


Számolj egy kicsit.

Milyen összegnek mondjuk a 25 vagy 35%-a 30 eFt?

Megvan? igen, legalább 86 eFt.

Mi évek óta ilyen "kommunában" rendelünk, a számla alapján mindenki pontosan annyit fizet, amennyiért a raktárból megkapjuk a cuccot (néha 20%, néha 25% stb.)- így is hónapról hónapra átlag 3-4 eFt-okért rendelget mindenki.

Neked ehhez a bevételhez közel 30 (!) állandó, fix vevődnek kellene lenni- tiniként ne haragudj, de ezt nem tartom reális célnak.

Arról nem beszélve, hogy néha mi sem rendelünk még kedvezményesen sem, a 6. tusfürdő, 9. szemceruza már nem kell.


...és ezek normális barátságok, emberi kapcsolatok és nem online ismerjük egymást, nyilván legalább havi 1* össze is futunk, jó alkalom erre a "hozzátok az avont"- de nem ez a fő célunk, így senki sem push-olja a másikat rendelésért, nem járunk ezért egymás nyakára, excelben leadminisztrálja mindenki a részét, szkennelem a számlákat stb.

Mégsincs SOHA ekkora kedvezményünk és nagyon kíváncsi lennék, hogy így országosan van-e olyan tanácsadó, akinek van. Szerintem elvétve.


Ez így irreális cél még egy ilyen normálisabb céggel is.

A forever túlárazott cuccai (még ha esetleg jók is) töredékáron elérhetőek hasonló összetételben, GYÓYGSZERKÖNYVI alátámasztással, egészségpénztári számlára a patikákban.

lehet, hogy én vagyok a földhöz ragadt (az ismerőseim többsége is ilyen akkor), de nem fogok 10+ ezer forintért fokhagymatablettát venni, ha a patikában a gyógyszerész is tud adni 2 eft alatt. Akkora giga-mega hatáskülönbség nincs.

Az 50-100 eFt-os NuSkin arckrémeket nem is kommentálom, pedig a magyar átlag többszörösét keresem... ott a te jutalékod igen, magas lenne, 1-2 cucc tukmálásával is lehet, hogy meglenne a 30 eft- de ennyiért talán nem éri meg eljátszani a családi és baráti kapcsolataidat.


Részmunkaidős állás nem játszik?

Ennél többet is megkereshetsz vele- mondjuk nyilván dolgozni is kell :)

2018. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki normálisan építi az MLM üzletet, az nem tukmálós, nem ez a lényege,hanem a jó tapasztalatok megosztása, mások segítése.A forever fokhagymája partneri áron, még kedvezmények nélkül 6.500 Ft alatt van.Én pl már 4 ezer alatt meg tudom vásárolni az elért kedvezményeimmel.Azért érdemes összehasonlítani a hatóanyagra vetített árakat, összetevőket és a hatásukat.Ezek prémium minőségű termékek középkategóriás áron.
2018. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

"Az avon azért nem MLM, de nem is lehet vele keresni 30-50 eFt-ot. "


Amit leírtál, az maga az MLM. Nem ördögtől való dolog, de szerintem, az emberek 80%-a bukik rajta, a maradék 20% meg marginális összeget keres vele, a szememben nem éri meg ezzel sz..pni garasokért.


18 évesen inkább menj el dolgozni, sokkal több pénzért, amit ezzel valaha is kereshetnél. Suli mellett is lehet.

2018. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én a Betterware-vel foglalkozom, lehet vele keresni. 30-50 ezer forintot viszont már csak úgy, ha csapatot építesz. Szimplán eladásból nem. Havi 10-15 ezret viszont simán össze lehet szedni eladásból. Ha szeretnéd kipróbálni írj rám, nem jár semmi költséggel a regisztráció és a későbbiekben sincs pl rendelési minimum. Igazából egy próbát megérne.
2018. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!