Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb diákszövetkezet?

Figyelt kérdés

Szempontok:

-Megbízhatóság

-Bp-n jó kapcsolatai legyenek(legjobb a 10/16/17.ker)

-Fizetésügyileg rendbe legyen(pl emberi mértékben vegyen le)

-többen tudjunk menni menni egyszerre ne csak egyedül mehessek

-normálisan áljon hozzám,rugalmas legyen

-16éves kortol is legyenek álláslehetőségek

+személyes észrevételeket szívesen várok :)



2018. ápr. 18. 19:04
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én a Minddiáknál dolgozom már lassan 3 éve és 1 évet dolgoztam Melódiákál és kb 1 hónapot az Eudiáknál.

Az eudiákot semmi képpen nem ajánlom. Úgy kell kikönyörögni, hogy küldjék el a fizetést. A Melódiák nem rossz de velem sokszor flegmák voltak és kicsit azt éreztették velem hogy hülye vagyok.(+ az adóbevallásomhoz mikor kértem volna valami papírt majdnem elküldtek a fenébe). Őket egyébként tudom ajánlani de szerintem még mindig a legjobb a Minddiák. Már 3.-4.-én kiküldik a fizetést és nagyon kedvesek és segítőkészek. Ha a munkahelyről sok pozitív visszajelzést hallanak rólad akkor megnövelik a fizetésed. (legalább is nekem ez volt a tapasztalatom) De azt nem tudom hogy 16 éves kortól is adnak-e munkát.

2018. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stewie200 válasza:
100%
Melodiakot nem ajanlom mert csak lehuzzak a penzedet munkat meg nem adnak. En az eudiakkal es a furgediakkal dolgozok mar 4 eve, mindig a szerzodesben foglaltakban utaljak a fizetest idoben.
2018. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Annyit tudok segíteni, hogy nem az EUdiákokat keresed vagy a Jobb Kezeket. Az előbbinél tavaly az összes olyan munkára beadtam, amire elvileg alkalmas lettem volna és csak egyre hívtak vissza, kb. hónap közepén küldték a pénzt…meg úgy fura az egész. A Jobb Kezeknél a kapcsolattartó meg nem írt, amikor kiderült, hogy nem kell már mennem és utazhattam miatta két órát.
2018. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!