Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba beleírhatom az...

Önéletrajzba beleírhatom az elérhetőségem mellé, hogy hánytól hányig vagyok elérhető telefonon?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom, de nem olyan munkakörben, mint amilyenben szeretnék, így azért keresek állást. Már többször is hívtak, de mindig csak akkor, amikor dolgozom. Milel hamgos munkahelyen dolgozom, ezért teljesen esélytelen, hogy bármilyen telefonhívást meghalljak. A rezgést sem lehet érezni. Ha azt szeretném, hogy akkor hívjanak, amikor otthon vagyok, akkor beleírhatom az önélettajzomba azt, hogy hánytól hányig vagyok eléthető?

Pl telefonszám mellé zárójelben, hogy

(H-p 8-12; sz-v 8-22)

Mivel állandó délutános vagyok, így az elérhetőségi "időintervallum" ugyan az.

(Ami érsekesség, hogy ha váltott műszakban járnék, egyik héten délelőtt, másik héten délután, akkor úgy beírhatnám, hogy pl (páratlan hét: 8-12; sz-v 8-22; páros hét: h-p 15-21; sz-v: 8-22))


Egyszerűen idegesítő, hogy mindig akkor hívnak, amikor dolgozom. Ezzel még semmi gond nem lenne, de nem hallom, ha csörög.

Persze amikor visszahívom őket, akkor mindig azt a választ kapom, hogy "majd a kolleganő visszahívja". Vissza is hov csak mindog rosszkor.

Szerintetek a fent említett módon beírhatom?


2018. ápr. 21. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En - amikor munkat kerestem - azt irtam a telefonszam moge, hogy kerem, hagyjon uzenetet. A telefonomban pedig szinten, hagyjon uzenetet, nevet, telefonszamot, amint lehetseges, visszahivom. Amelyik nem hagyott uzenetet, arrol kesobb mindig kiderult, hogy ciki ceg, szoval...
2018. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ha ezt olvasnám egy önéletrajzban, mar raknam is félre. Állíts be hangpostat
2018. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát.. beleírhatod, de szerintem nem nagyon fognak vele foglalkozni.

Gondolom, vannak nálatok munkaközi szünetek, amikor el tudod hagyni az épületet, és meg tudod nézni, volt-e nem fogadott hívásod, és fel tudod őket hívni.

Ha normálisan elmagyarázod nekik, hogy most nem tudsz beszélni, mert dolgozol, de mondjuk másnap délelőtt felhívod őket te és nem arra vársz, hogy majd ők hívjanak, akkor szerintem ezzel el is van intézve a dolog.

Ha valamiért nem mennének bele, hogy te hívd fel őket, akkor az a cég olyan is, oda nem érdemes menni.

2018. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Én is beírnám mikor vagyok elérhető.

Azt is jelenleg munkaviszonyba vagyok, változó munkarend...

E-mailos elérhetőség?

Mellesleg ahol naon kell ember, érkezik önéletrajz, az ott jelzett elérhetőségeket figyelembe veszik.


( én is váltanék, váltott műszakba vagyok. de pl váratlan betegség miatt borult már sokszor munkarendem. már másnapra. az önéletrajzba írt időpont már nem volt reális ).

2018. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!