Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenki mást mond! Megkereshe...

Mindenki mást mond! Megkereshet nettó 3-4-5 millió forintnyi frankot/eurót Svájcban/Olaszországban egy jobb szakmunkás (vízvezeték, vagy villanyszerelő) egyéni vállalkozó? ( Persze rengeteg munkával. )

Figyelt kérdés
Vagy ennyit még ott sem, hiába dolgozik 10-12 órát még hétvégén is?

2018. ápr. 23. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha bejön a vállalkozás lehetséged, de rögtön nem fogsz enynit keresni, ha széepn felfutsz, lsz majd több alkalmazottad, megbízásod, egyre jobb neved lesz a piacon úgy természetesen lehetséges, de úgy hogy kimész vállalkozás, holnap 3-4-5 milla havonta az ott sem fog menni, meg sehol máshol sem
2018. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi az információt, ennyivel azonban én is tisztában vagyok. Amit viszont nem vettél figyelembe, hogy egyéni vállalkozót írtam - egyedül egy ember a cégben, senki más. Így csak az ő saját idejével gazdálkodhat, emberi erőforrások bővítéséről nincs szó.


De sokan azt mondják/írják, hogy ha (most csak az EU-ról van szó, nem Svájcról) egy (jobb) alkalmazottnak (kezőknek) megadnak hétszázezer forintnyi eurót nettóban, egy ugyanannyi időt dolgozó egyéni vállalkozó ennek négyszeresét viszi haza. Vajon irgalmatlan sok munkával (akár szombati munkanapokkal is számolva) egy jó/jobb szakmunkás (például villanyszerelő) összehozhat havi nettó három-négy millió forintot is? Illetve Svácban akár nettó öt millió forintnyi frankot is?

2018. ápr. 23. 12:57
 3/19 anonim ***** válasza:
így teljesen esélytelen
2018. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Esetleg bővebben...
2018. ápr. 23. 13:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Bővebben, nem fogsz annyit keresni, nem tudsz, meg ez nem úgy megy, hogy jó xy keres egy cégnél x eurót akkor én magánnal hopp négyszer enynit fogok, szerinted akkor lenne valaki céges dolgozó? nem... 5 milla pedig svájcban is egy kiemelkedő fizetés, egy egyszerű szakmával teljesen reménytelen annyit keresni
2018. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha egy "sima" EU-s tagállam (Ausztria, Olaszország) alkalmazottainak nettó hétszázezer forintnyi összegeket fizet havonta, és a vállalkozói négyszer többet keresnek ennél az összegnél (ugyanaz a szakma), akkor Svájc miért ne fizethetne havi háromszáz(!) munkaórás hiányszakmákért öt millió forintnyi frankokat?
2018. ápr. 23. 14:00
 7/19 A kérdező kommentje:

Válaszolhatna más is, írjatok, nem harapok!


Minél több választ várok tőletek (hiszen több szem, többet lát)!

2018. ápr. 23. 14:01
 8/19 anonim ***** válasza:

akkor tudod a választ, irány és keresd meg, sok sikert hozzá!

Minek kérdezed ha tudod a választ?...

2018. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1.:


"Sokan azt mondják/írják, hogy..."


2.:


"Mindenki mást mond!"


Vagyis nem, nagyon nem tudom a választ!


3.:


"Válaszolhatna más is, írjatok, nem harapok!


Minél több választ várok tőletek (hiszen több szem, többet lát)!"

2018. ápr. 23. 14:08
 10/19 anonim ***** válasza:
de indíts a vállalkozást, gondolom a jogi háttérrel tisztában vagy, németül jól bezsélsz, menni fog, rajta
2018. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!