Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenki mást mond! Megkereshe...

Mindenki mást mond! Megkereshet nettó 3-4-5 millió forintnyi frankot/eurót Svájcban/Olaszországban egy jobb szakmunkás (vízvezeték, vagy villanyszerelő) egyéni vállalkozó? ( Persze rengeteg munkával. )

Figyelt kérdés
Vagy ennyit még ott sem, hiába dolgozik 10-12 órát még hétvégén is?

2018. ápr. 23. 12:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Ha egy "sima" EU-s tagállam (Ausztria, Olaszország) alkalmazottainak nettó hétszázezer forintnyi összegeket fizet havonta, és a vállalkozói négyszer többet keresnek ennél az összegnél (ugyanaz a szakma)..."


Ezt érthetted félre, de éppen erről írtam, hogy ezt MÁSOK mondják - nem én. Én az igazságot akarom, minél több (tapasztalattal rendelkező) embertől.

2018. ápr. 23. 14:10
 12/19 A kérdező kommentje:

Ezek után - most, hogy tisztában lettél a dolgokal - újra:


1.:


"Sokan azt mondják/írják, hogy..."


2.:


"Mindenki mást mond!"


Vagyis nem, nagyon nem tudom a választ!


3.:


"Válaszolhatna más is, írjatok, nem harapok!


Minél több választ várok tőletek (hiszen több szem, többet lát)!"

2018. ápr. 23. 14:11
 13/19 anonim ***** válasza:

"egy (jobb) alkalmazottnak (kezőknek) megadnak hétszázezer forintnyi eurót nettóban, egy ugyanannyi időt dolgozó egyéni vállalkozó ennek négyszeresét viszi haza."


Engem idézel, pedig én NEM ezt mondtam neked. Hanem azt, hogy egy olyan vállalkozó, akinek TÖBB EMBERE VAN és azoknak ki tud fizetni ennyit azt keres 3-4x többet, mint az emberei. Szó nem volt egyszemélyes vállalkozásról. Egyszemélyes vállalkozás kb. annyival tud majd többet keresni, amennyivel többet dolgozik, mint 8 óra + 10-20%.

2018. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
igazság: nem nem fog menni, de most komolyan előszőr dolgozz jkülföldön, tanuld meg a nyelvet, nem kell rögtön 5 millát keresni...
2018. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor nem értem miért akar mindenki külföldre menekülni... Ha valaki jól és sokat dolgozik (kiváltképp hiányszakmában), az idehaza is képes nagyon jól keresni - ha nem is négy-öt milliót. És ha ezt a jó éves nyereséget zsebre vágja, illetve ahogy írjátok ettől nem sokkal lesz jobb/több (egyéniben) a külföldi nyeresége, akkor nem éri meg nyugatra menni... Így minek az egész (kelet-európai) "menekült" hullám?
2018. ápr. 23. 14:17
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
google a barátod olvasgass, hány évses vagy 12?
2018. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Miért keresne egy ember négyszer annyit ha önmaga főnöke, mint ha alkalmazott?

Ha pedig napi 12 órát dolgozol szombat vasárnap is, akkor viszont elérhető Svájcban a 3 milliónyi frank havonta bruttóban.

Más kérdés hogy ez egy elég lehetetlen ötlet.

2018. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kitűzött cél a 4-5 milla? A 1-2 az már nem is elég? Egyénibe nagyon nehezen kereshető meg ennyi. Most az jó ha minden munkát bevállalsz és széthajtod magad H-V-ig/reggeltől estig? Tudom, hogy most kérdezek, csak megakarom érteni. Milyen szektorban szeretnél dolgozni, lakosságot szeretnéd kiszolgálni, vagy a céges szférát?


Céges szektorban elképzelhető a 4-5 milla, egy nagyobb generál által elvállalt projektnél, de egyedül nem tudom hogyan lehetne ezt kivitelezni, és tartani a határidőt. Amúgy hány éves vagy? Vízszerelőnél nem tudom elképzelni, hogy egyedül hogyan kiviteleznél egy 4 colos csőhálózatot, villanyszerelőként pl. nagyobb vezetéket/földkábelt hogyan húzol be egymagad egy 2400m2-es irodaháznál? Én dolgoztam külföldön svájc kivételével a környező országokban, volt olyan hogy nyolcan húztunk be 1 kábelt, a dob átmérője 2 méter volt és kamionról kellett leszedni. A céges szektor ugyan jól fizet, de egyénibe ezt lehetetlen megoldani. Hogy ha le is dolgoznál 12 órát, tegyük fel hogy értesz hozzá van szakmád, papírod róla, beszéled a nyelved, mondjuk, hogy még bírod is. De meddig? Arról meg lövésem sincs, hogy az egyénivel járó háttérmunkát, adminisztrációt, adózást, számlázást, könyvelő, bankszámla, utalások stb. Hogyan és mikor oldanád meg? Becsöngetsz munka után éjfélkor a könyvelőhöz meg a bankhoz? Gondolom a munkát azt magadnak kellene megszerezned, mert kapcsolatod, kontaktod az ugye nincs,kérdéses még hogy egy ilyen merész vállalkozáshoz van tőkéd is, mert sajnos az is kell hozzá nem kevés.

2018. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem keres ennyit.
2018. jún. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!