Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyit kérhetnék...

Szerintetek mennyit kérhetnék egy-egy ilyen anime commissionért/adoptablért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogyan működnek a comissionok, mondjuk nem mostanában kezdeném el, mert egyrészt nincs elég rajzom és még van hova fejlődni, de szerintetek mennyit érhetnek ezek? Digitális rajzok, nem vagyok profi, a DA-mon főleg a régi hagyományos rajzaim vannak (esetleg markerrel lehetne színezni még).


Az első pár kép úgynevezett "colored sketch" z utolsó kettő normál "celshading", kicsit már átmegy sofshadingbe. Sokkal jobban megy a lineart azóta amúgy, ezek majdnem fél éves rajzok.


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


Marker:

[link]

[link]


Van 2 digitális egészalakosom is, de azt csak privátban küldöm, mert azokat "adoptableként" adnám el, és még nem szeretném kitenni a netre. Természetesen, ahogy ez lenni szokott, az adoptable többe kerülne, mint egy comission, minimum 1,5x annyi munka, meg persze az, hogy fullbody. Rengeteg dizájn ötletem van, az mondjuk kiakaszt, hogy sokan 8 dollárért képesek eladni őket. Esetemben ez annyit jelentene, hogy 1 dollárt kapnék 1-2 óra munkáért. Szóval minimum 40-50 dollárért tudnám csak adni ezeket, de olyan is van, amit többért, mert mondjuk 20 órát jelent. Természetesen ezek a minimum értékek, nem set price adoptablenél licitelni kell.



Chibiket annyira nem szeretek rajzolni, de fejlesztem ezt a területet is, mert sokkal kevesebb idő, nyilván. :D Nem számítok nagy népszerűségre az elején, nem nagyon követnek DA-n, annyit tudok tenni, hogy sok csoportba megosztom a képeim, hátha akadnak érdeklődők. Comissiont meg nem érdemes addig elkezdeni, amíg senkit sem érdekel, szerintem. Maradnak az adoptable-k. :D



2018. ápr. 23. 12:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek azok a dizájnjaim,amik már készen vannak. A 2. Képen azóta javitgattam.

2018. ápr. 26. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!