Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-es vagy pénzügyes keres...

HR-es vagy pénzügyes keres jobban?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni az egyetemen gazdálodási és menedzsment szakon. Akinek már volt tapasztalata legalább az egyik munkával kapcsolatban örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait. :) Tanácstalan vagyok, nem tudom eldönteni, hogy melyik pozíciót válasszam.

2018. ápr. 25. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy kit értünk "pénzügyes" alatt. Ha azt a személyt, aki nem csak az előre bemagolt képleteket vágja és nem riad meg attól sem, ha matekosabb témákat feszegetünk, akkor egyértelműen a pénzügyes keres jobban. :)

A sima, asztalánál excel táblákat szerkesztgető "pénzügyes", aki igazából csak adatokat rendez és különböző már meglévő adatokból állít elő új eredményt, egy képlet segítségével, az már nem keres annyira jól.

2018. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pénüzgyes alatt itt az irodai munkát értem. Adminisztráció, bérszámfejtés, könyvelés stb
2018. ápr. 25. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Az nem pénzügyi munka. Az adminisztratív munka. Annál jobban fizet a HR. Pénzügyi munkának az tekinthető ha például elmész egy multihoz kontrollingra, egy bankba riskesnek vagy a big4-hoz tanácsadónak. Ezek sokkal, de sokkal jobban fizetnek mint a HR.
2018. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!