Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet reagálni sok...

Miért nem lehet reagálni sok munka ajánlatra az interneten?

Figyelt kérdés
Azért mert hónap vége van? Vagy annyira be lennének telve munkásokkal?

2018. ápr. 27. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van???
2018. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Látod ez egy jó kérdés. Magyarországon sok ilyen helytől akinél ezt tapasztalod ill. tapasztalják mások is, elkellene venni a számítógépeket. Csak mert, én is azt látom , hogy mindenki a gép előtt ül egész nap, azt bámulják, de reagálni nem képesek. Akkor ott van jó kis írólap, meg a koh i noor grafitceruza aztán lehet használni. Én lennék az állam, 10 ilyen bejelentés és megvonnám a gépeket, meg mindenféle erre irányuló támogatást az ilyen munkahelyektől.
2018. ápr. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A munkaközvetítők is veszik már a bátorságot, hogy megszólítja az ember, ki adsz magadról mindenféle információt, ilyen tökkelütött embernek és arra nem képes, hogy vissza írjon, hogy kösz megkaptam, majd jelentkezünk. Tényleg, akkor minek az ilyeneknek, ingyen telefon, meg gép, mire használja, mert ez akkor ezek szerint nem munkaeszköz neki. **
2018. ápr. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem értem miről beszéltek, én erről beszélek.


[link]



Ez az ajánlat nem aktív, nem lehet rá reagálni. - Ez van kiírva. Sok ilyet találtam, h nem aktív.

2018. ápr. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!