Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok? Havi nettó...

Mit gondoltok? Havi nettó fizetési keret: 180 000 HUF Korrekt ez így MSc-vel?

Figyelt kérdés

"üzemvezető feladatokat lát el."

"Termelésirányításban közvetlenül vesz részt."


Illetve biomérnöki MSc az elvárás, de a fizetés ennyi...


Ez csak szerintem nem normális? Több ilyen is van.



2018. ápr. 30. 20:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9. Azt azért elárulod, hogy milyen szakokon végeztél?

Azérr ez így elég szívásnak tűnik.


Azóta már amúgy én találtam normális munkát, most összesen 410 000 bruttót kapok.

Heti 36 óra munkavállalással, 12 órás műszakokban.

2018. aug. 17. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:
ki az aki pesten elmegy kult kozfogisnak netyo 70ert???? na ki???? emmi kult kozfog statisztika 18 elso negyedeve bp: 18.000 ember van ilyen bpen aki diplomaval kozfogis (mert kult kozfogis csak diplomas lehet...) negvalazsoltam kerdesed kelloen?
2018. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Annál az is jobb ha elmegy gyárba és a dupláját tuti megkapja. Ha nem menne el senki kulturális közfogisnak senki akkor muszáj lenne normális emberi fizetésért felvenni valakit.
2018. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
de a gyarban ott talan csinalni is kell am valamit mig a kult kozfogiban a 8 orabol 7ben buborekot hamoznak.
2018. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az lehet de azért vannak gyárak ahol megszakadni nem kell (el lehet helyezkedni máshol is gyáron kívül), igaz folyamatosan ott kell lenned és csinálni. Ha már elcsesz napi 8 órát az életéből az ember akkor keressen is már az ember.
2018. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de azt is vedd számításba hogy 8 óra fizikai meló után "hulla vagy" nincs erőd másra, míg 8 órás buborékhámozás után iróasztal mellett még bőben van erőd maszek melókra akár magánórák adása akár takarítás...


arról nem is szólva hogy gyárban blokkolsz nem mehetsz el 5 perccel hamarabb se, míg a közfogi az olyan hogy láttam olyat h 16-ig voltakm ott papíron a közfogisok, de 14kor már élő embert ott nem láttál....

hol csinálhatod ezt máshol meg anélkül hogy kivágnának? a közfogiban.

2018. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 70 ezres kult. közfog. arra jó, hogy a TB be legyen fizetve utánad és ne kelljen bajlódnod vele, mellett meg tudsz maszekolni, vagy valahol máshol szürkén esetleg feketén normális munkát végezni. Aki ebből akar megélni, hogy kizárólag erre támaszkodik az tök hülye. Egy diplomás embert, akármilyen diplomája is van simán felvesznek bármilyen gyárba és nem a legalja munkára. Még ha csak irodába papírt tologat akkor is többet fog kapni, mint 70 ezer. De ha már betanul mondjuk gépbeállítónak, műszerésznek 200-250 ezret simán megkeres kis túlórázással, akár "vidék-vidéken" (nem megyeszékhely, vagy régiós kp.) is.
2019. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!