Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok belföldi sofőrt keresnek,...

Sok belföldi sofőrt keresnek, semmi végzettséggel, sima B kategórás jogsival,200 000 körüli nettóval, akár 8 általánossal, nyelvtudás nélkül. Akkor miért van munkanélküliség?

Figyelt kérdés

Kik azok akik erre sem alkalmasak?


Vagy csak csalogatóak a hírdetések és igazából többet várnak el?


2018. máj. 6. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hol van ilyen? Mert ha találsz én azonnal jelentkezek...
2018. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1. Tessék, de ez csak szezonális, októberig: Jékrémes kocsi, csak vezetni kell tudni, meg nyamvadt 5 kilós jégkrémes dobozokat pakolni.

Heti 4 nap munka és havi 200 000 nettó fizu.


[link]


Ez csak egy példa van sok, s nem csak szezonális... Még linkelhetek ha gondolod.

2018. máj. 6. 13:54
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
ez szép és október után hová megyek?
2018. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

"Havi nettó fizetési keret:


200 000 HUF"


A keret annyi, nem a bér. A 200ezerből lehet nem kapok majd csak 150-et.

2018. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Pék beszállító sofőr srác, többszöri béremeléssel sem kap ennyit,vasárnap kivételével hajnali 3 kelés, késő du-ig műszak, le-felpakolás, napi többszöri terítőjárat, időablak, stb... a délelőtti szabad pár órában meg autószervíz, kocsimosás, stb., jobb esetben haza délre vissza.


Azért nem egy leányálom... Folyamatosan keresnek embereket, de egy hetet alig húznak ki sokszor az újak.

2018. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Én is innen jelentkeztem targoncásnak, mert levelezőn tanulok. Annál a hírdetésnél 180 volt a "fizetési keret" és annyit is kapok. De tele van a net olyan hasonló hirdetésekkel ahol nem szezonális a dolog.
2018. máj. 6. 14:03
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
A sofőrnek sokszor pakolnia is kell, és ez már nem annyira tetszik (főleg nőknek pl). Amúgy meg tényleg alig van már munkanélküliség a fővárosban és Észak-Dunántúlon. Amúgy van, aki tisztában van vele, hogy nem tud jól vezetni, és nem akarja egész nap ezt csinálni.
2018. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tessék, ez pl. nem szezonális.

Ehhez is B jogsi kell csak, meg "jó megjelenés".


[link]

2018. máj. 6. 14:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sofőrökből hiány van!

Meg általában a nettó 200 12 óra szól de nem minden esetben!

De van olyan hely is ahol kauciót is be kell fizetni és abból vonják le ha bakizol, ilyenről is halottam már.

2018. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

# 8

"hajnali 2 órás munkakezdéssel"

Csábító :D

2018. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!