Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha interjúra híváskor tudom...

Ha interjúra híváskor tudom meg hol a cég?

Figyelt kérdés

Velem elég gyakori. Leadom a pályázatom, de előtte nekem kell levadászni hol is van a cég. Ugye a "budapest" elég tág, a HR es meg nem nézi a jelentkező honnan jönne be.


Viszont nem mindig lehet megtalálni, mert pl vagy székhely, vagy több iroda van megadva, ha rákeresek. Nem mindig hívnak be telefonon, vagy szimplán elfelejti az ember megkérdezni, max az email alján írják meg.


Ti szoktatok így járni, és mit csinálnátok ha kiderülne, hogy túl messze van?


2018. máj. 10. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen... előre el kell döntened, mi fér bele ebbe a pozícióba Neked.

Ha pl több telephely van viszonylag messze egymástól, megkérdezheted már a telefonba, hogy hosszú távon hol lesz ez a pozíció? Ha pedig nem fér bele, megmondod így, kedvesen, normálisan.

HR-es se hülye, ő is tudja hogy simán felmondanak emberek amiatt is hogy sokat kell ingázni.

2018. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kimaradt: megszoktam neha emailen kerdezni, a pontos helyet (hirdetesben megadott cimen) persze nem kaptam választ.


Pesti vagyok, de nincs autóm, és ilyenkor azért szokott pofára esés lenni, ha mondjuk 1 vagy több, mint 1 óra oda az út. Ugye bkv az meg csúszni is szokott stb.

2018. máj. 10. 16:20
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
1 óra még belefér mert több választási lehetőséget ad mintha csak 20 perces körzetben gondolkodunk.
2018. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!