Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy átlag ember hányszor vált...

Egy átlag ember hányszor vált (hat) hivatást/szakmát/foglalkozást élete során, kb.40 éves koráig?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, eddig 4x váltottam pályát (szociális, pedagógusi, pénzügyi) és most megint váltani készülök, de úgy gondolom most megtaláltam a nekem való foglalkozást. Ez a sok váltás teljesen rendben van? A munkaadók mennyire díjazzák ezt? És azt, hogy 34 évesen valaki pályakezdő?

#karrier #váltás #munkahelyváltás #pályaváltás #karrier csere #foglalkozás váltás #hivatás csere #hivatás váltás
2018. máj. 10. 17:34
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Okos munkáltató azt nézi ki mit tud. Ha tudod végezi amit neki kell akkor ez ennyi. Más is vált pályát a te korodban csak a szaktudást szedd is fel azért. Előre mint pályakezdő tudsz elhelyezkedni vagy kifogsz egy jó helyet egyből.
2018. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor csak kedve tartja!
2018. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit félek belekezdeni valami teljesen újra "megint" és tartok tőle,hogy ha a munkáltató meglátja a CV-m vagy azt gondolja,h ennyi idősen még mindig csak keresem magam, vagy túlkorosnak fog gondolni,mert mire végzek a tanfolyammal 36 leszek. :S
2018. máj. 12. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire váltasz? Amiket írtál jogos aggályok, de ha a CVdbe neved/elérhetőséged alá írsz egy velős, tömör indoklást/áttekintést, job színben tüntetheted fel magad.
2018. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Viszont aki vált többnyire jobban is érdekli amit csinál majd. Lelkesebbek.
2018. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!