Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Egy átlag ember hányszor vált (hat) hivatást/szakmát/foglalkozást élete során, kb.40 éves koráig?

34 éves vagyok, eddig 4x váltottam pályát (szociális, pedagógusi, pénzügyi) és most megint váltani készülök, de úgy gondolom most megtaláltam a nekem való foglalkozást. Ez a sok váltás teljesen rendben van? A munkaadók mennyire díjazzák ezt? És azt, hogy 34 évesen valaki pályakezdő?

2018. máj. 10. 17:34  Privát üzenet  

A válaszok
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Okos munkáltató azt nézi ki mit tud. Ha tudod végezi amit neki kell akkor ez ennyi. Más is vált pályát a te korodban csak a szaktudást szedd is fel azért. Előre mint pályakezdő tudsz elhelyezkedni vagy kifogsz egy jó helyet egyből.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. máj. 11. 17:32 Privát üzenet
Ahányszor csak kedve tartja!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. máj. 12. 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit félek belekezdeni valami teljesen újra "megint" és tartok tőle,hogy ha a munkáltató meglátja a CV-m vagy azt gondolja,h ennyi idősen még mindig csak keresem magam, vagy túlkorosnak fog gondolni,mert mire végzek a tanfolyammal 36 leszek. :S

# 3/5Időpont 2018. máj. 12. 18:52 Privát üzenet
Mire váltasz? Amiket írtál jogos aggályok, de ha a CVdbe neved/elérhetőséged alá írsz egy velős, tömör indoklást/áttekintést, job színben tüntetheted fel magad.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. máj. 13. 18:03 Privát üzenet
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Viszont aki vált többnyire jobban is érdekli amit csinál majd. Lelkesebbek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. máj. 13. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi kell ahoz hogy egy átlag ember Meskán való árusításhoz tudjon számlát adni?
Mennyi Magyarországon egy átlag ember fizetése és mennyi Németországba?
Miért ilyen rossz az átlag magyar ember munkamorálja?
BME Állásbörzén átlag ember talál munkát?
Budapesten mennyit keres egy átlag ember?
Egy átlag ember Spanyolországban (Madrid, Barcelona) vagy Olaszországban (Róma, Milánó) tud jobban megélni a fizetéséből?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!