Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy logisztikus?

Mennyit keres egy logisztikus?

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint végzettséget, szakmai tapasztalatot, nyelvtudást és cégnevet is írjatok.

2018. máj. 11. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Vótmá, sokszor, használd a keresőt.

150-300 netto, beszélt nyelvektol es partnerkörtől fugg. Lehet ilyen végzettséggel többet is keresni de az mar nem ez a beosztás.

2018. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy volt már sokszor, csak azóta új cégek jelentek meg a piacon (ha esetleg nem lennél képben), nagyobb a munkaerőhiány, növekedett a minimálbér stb.

és nagyon nem mindegy, hogy most egy miskolci raktárról, vagy egy vezető multiról beszélgetünk Pest megyében.

Amikor elkezdtem ezt tanulni 2016-ban, azt mondták az oktatók, hogy nettó 150-180nak örülni kell.

Ehhez képest nettó 250+ cafeteriát ajánlottak és viszonyítási alapot szerettem volna, hogy melyik régióban, melyik cég, hogy fizet. (a végzettség sem mellékes info)

De köszönöm a pontatlan (gyakorlatilag semmire sem jó) választ. Nem véletlenül emeltem ki, hogy milyen információkra lenne szükségem.

2018. máj. 12. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Lol senki nem fog ide bizalmas, akar üzleti titoknak minősülő pozíciókat és bérezéseket írni. Fogadd el, tudod olyan multirol, ahol ez a berszint és olyan magyar vállalatról, ahol szinten ezek az összegek vannak, csak épp bruttoban...
2018. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

érdekesen értelmezed az üzleti titok fogalmát.

szerinted a mennyitkeresel.hu oldalon vagy a munkatarsaim.hu-n ennyien leírnák, ha "félni" kellene?

Ugyan már?! bárkit is érdekel szerinted, hogy ki mit kommentel ide?

2018. máj. 12. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de azért leirom a tapasztalatom.

Nekem Heves megyében tettek ajánlatot, itt 150eFt nettó a pénz. Nyilván Pesten egy sima 2 műszakos dolgozó is 180eFt-ot megkapja ezért a logisztikusi pénz is több itt. Ott lehet 200-250eFt-ot nettóba hozni, de persze ugyan ez a helyzet ha mész nyugat fele, ahol a szinvonal egyre jobb, és még a nagyobb logisztikai csomópontokról nem is beszéltünk bár ez inkább raktár és speditőr munka.


Változó a bér, csak azt tudod kisaccolni hogy pest és tőle nyugatra jobb a lóvé mint pl: Borsodban, de a csomópontokon is nő az összeg viszont lehet hogy 2x annyit dolgozol Komáromban 250eFt-ért mint pesten 200eFt-ért és sztem 2x annyi munka nem ér meg 50eFt-ot...

2018. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!