Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok ajánlani olyan online...

Tudtok ajánlani olyan online fordítói állást, ahol lehetséges napi 4 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, sajnos nem tudnám megoldani, hogy 8 órában dolgozzak. :/ Mivel részmunkaidős állás errefelé nincs, ezért gondolkodtam az online munkavégzésen. Előre is köszi a válaszokat! :D

2018. máj. 13. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Upwork, fiverr
2018. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak angol-magyar nyelven menne, és nem hiszem, hogy ezekkel az oldalakkal lehetne ilyesmit. Nincs felsőfokú nyelvtudásom sem. :(
2018. máj. 14. 01:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy rossz az angolom, csak arra se volt pénzem soha, hogy felsőfokra menjek. És nyilván a magyarról angolra verziót azért nem vállalnám.
2018. máj. 14. 01:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Fordítói állásra fordítókat szoktak felvenni. Még a felsőfokú nyelvtudás is kevés lenne, mivel ez egy szakma. Az egészségügyi szakközépbe járó diákokat sem veszik fel orvosnak.
2018. máj. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, az durván kevés. Amúgy vannak ilyen munkák, igen magyarul is, de így neked felejtős..
2018. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért köszi. :) Egyetemista vagyok, és pszichológusnak készülök. Nem fogom amiatt leértékelni magam, mert erre a munkára speciel alkalmatlan vagyok. Én csak hallottam olyanról, hogy egyik ismerősöm nyelvvizsga nélkül dolgozott reklámfordítóként. Semmi gondja nem volt belőle, csak nekik nem kell ember már. Én ingatlan irodában is dolgoztam fordítóként, de ahhoz tényleg elég a B2, csak mivel nem tudtam németül, így egyebeket nem tudtam intézni és emiatt többé nem volt rám szükség. És nem a munkámmal volt baj, direkt angolra vettek fel, csak találtak valakit, akinek ment a német is. Ez van. Mondjuk az minden bizonnyal igaz, hogy szökőévente, ha egyszer kínálnak egyszerűbb munkát, amihez semmi sem kell. Elfogadom, hogy nem lehet szaktudás nélkül online sem dolgozni. :) Csak a pszichológia szakmában az a szívás, hogy borzasztó sokára lesz belőle valami, és a szakképzés is rettenetesen drága. :(

Arról nem érdemes beszélni, miért nem értek máshoz is, ugyanaz miatt, mint a legtöbb ismerősöm: se idő, se pénz nincs rá. Ahhoz, hogy államin legyen az ember egyetemen, bizony teperni kell. Szóval az egész életem ebből állt és még mindig nem értek semmihez. :D

2018. máj. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!