Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mezőgazdasági idénymunkára...

Mezőgazdasági idénymunkára btto 7000-es napibérért nincs ember-és ezen mit csodálkoznak?

Figyelt kérdés

Indulnak a mezőgazd idénymunkák. Mezőgazd vállalkozó panaszkodik hogy legálisan napi bejelentéssel nem feketén btto 7000/napi bérért egyszerűen nem kap embert.

És ezen mit csodálkozik? És nem csodálkoznék.


Btto 7000 az nettóban kb 5000. Vagyis havi mondjuk 20 napért 100.000/hó a kezébe.

És ezért reggeltől estig nem ám 8 órában hanem annyiban amennyiben reggeltől estig szabadban esőben szélben vagy 40 fokban akár kinn a földeken fizikai meló... és ezért 100.000/hó?


Hát és még csodálkozik hogy a kutya se megy?


2018. máj. 13. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Most háborogjunk együtt vagy mit akarsz? Kit érdekel, hogy ennyiért nem megy senki dolgozni? Feküdjél le inkább aludni, holnap még iskola.
2018. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

ki csodálkozik? valahogy én ennek ellenére is látok ám embereket, akik mennek a földekre napszámba. :D


az, hogy te nem mész, helyette itt várod a megerősítést arra, hogy inkább otthon tespedj, mint hogy bepiszkold a kezed, mert többre nem vagy érdemes, az a te bajod :D

2018. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
en mi a bubanatert mennek?? van allasom nem ennyiert es nem a szart lapatolom a foldeken. es igen az en kezem nem lesz piszkos a nap vegere es nem is ennyit kapok.miert is mennek en? menjen akinek 6 anyja volt.
2018. máj. 13. 22:19
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ukrán és román munkások ennyiért simán eljönnek bodzát, megyet... szedni.
2018. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
nyilván van munkád...:D akkor mégis mi fáj azon, ami téged nem is érint? :D
2018. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"van allasom nem ennyiert es nem a szart lapatolom a foldeken"


Nagyon elszállt Veled a ló, kérdező...

Az ugye megvan, hogy amikor bemész a boltba, akkor az, amit beletolsz a kicsi szádba, az a földeken "szart lapátoló", keményen dolgozó munkások munkájának az eredménye? ha nem lapátolják Neked, akkor nincs mit enned. Ja, jut eszembe, Te sz..rt szoktál enni? :D

2018. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"krán és román munkások ennyiért simán eljönnek bodzát, megyet... szedni."



Igen ezt én is hallottam... na de akkor hol vannak? Mert pl a szóban forgó esetben nincsenek sehol. És az az ukrán román miért ide jönne meggyet szedni szarért húgyért mikor +100 km és az osztrákoknál 3x ennyiért szedheti ugyanazt?

De + 300 km és kinn van a németeknél...

miért itt állna meg a szarföldön? Hát ha már utazik és elhagyta otthonát miért is itt állna meg szarért húgyért?

Na itt a hiba az elgondolásban.

2018. máj. 14. 08:13
 8/28 A kérdező kommentje:

" ha nem lapátolják Neked, akkor nincs mit enned. Ja, jut eszembe, Te sz..rt szoktál enni? :D"


Ez így van de ez nem válasz a kérdésemre semmiben.

Köze nincs ahhoz amit kérdeztem.

2018. máj. 14. 08:14
 9/28 anonim ***** válasza:
54%
Miert nyavog Uram?
2018. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én semmi "nyávogást " nem látok. Én feltettem egy kérdés amire szokás szerint olyan válaszok jönnek aminek köze nincs ahhoz amit kérdeztem.

Megkérdezem milyen színű a fű, erre jön a válasz hogy az ég kék.

De én nem ezt kérdeztem.

2018. máj. 14. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!