Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkákkal lehet elérni...

Milyen munkákkal lehet elérni az évi nettó 8 milliós bért?

Figyelt kérdés

Nem olyan vicces válaszokra lennék kiváncsi, hogy pl. bünöző, politikus, stb.


Komolyan.


Egy program tervező informatikus, állatorvos, szülész nőgyógyász keres átlagosan ennyit?


Ha igen mi még?



2018. máj. 15. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Az havi 666 666 forint nettóban. Eszerint biztosan valamilyen sátáni munkával :)

Az informatikusok elég sok pénzt kérnek. Nem ritka az ennél több is. Már tényleg hiány van belőlük a kivándorlás miatt és ez felnyomta a béreket.

Az állatorvosok is jól szakítanak. Ha van kutyád/macskád és kicsit is beteges akkor láthatod hogy mennyi pénzt elkérnek.

Szülész nőgyógyszról nem tudok nyilatkozni de a paraszolvencia úgy tudom hogy a szülészeknél elég magas. Attól is függ hogy hol és melyik kórházban dolgozik.

Ha nem értesz ezekhez és azonnal el akarsz kezdeni valamilyen jól kereső tevékenységet akkor a kereskedést ajánlom. Nyiss boltot vagy webshopot valamilyen témában.

2018. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Külföldivel, jó szakmával.
2018. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A fentieken túl pl:

ingatlanügynök (ha jól dolgozik és sok lakást elad, sok lesz a jutalék is)

könyvvizsgáló, adószakértő (de akár egy profibb könyvelő is, ha magánvállalkozó)

vezető beosztású mérnök, műszaki szakértő

ügyvéd

2018. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Multiknál néhány év tapasztalattal valamilyen gazdasági területen vagy informatikai területen elég gyakori az ilyen fizetés. Persze ehhez jó nyelvtudás kell, kemény munka, dedikáció stb a pontban 4 órakor kisétálok az ajtón és elfelejtem, hogy ott voltam jellegű kávéfőző állások ritkán fizetnek ennyit.
2018. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor a gazdaságinformatikus alapképzést érdemes elvégeznem, hiszen arról mesterszakra tudok menni informatikai irányba is, pl. programtervező informatikusnak... Illetve gazdasági irányba, pl. master of business administration szakra.


Igaz?

2018. máj. 15. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha akarsz mestert csinálni akkor gondolom.. szerintem jobb egy olyan szakot elvégezni ami használható és utána dolgozni én nem sok helyet látok ahol pályakezdő állásnál különbséget tesz a mesterképzés (néhány szak kivételével persze). Teljesen analfabéta vagyok informatikailag, de a szoftver fejlesztők keresnek sokat általában (BME-ről). (Informatikusok között is van aki annyihoz ért, hogy újrandítsa a gépet kb tehát nem mind ugyanaz).
2018. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Hálózat mérnök persze senior
2018. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Inkább elte proginfóra menj, a gazdinfo képzésen annyira nem erős az informatika oktatása, hogy onnan gond nélkül el tudj végezni egy mestert. Egyébként a kérdésedből ítélve te úgy gondolod, hogy tökmindegy, hogy mi a munkád (illetve gőzöd sincs, hogy mi akarsz lenni) csak meggazdagodj belőle (az informatikus és nőgyógyász elég távol állnak egymástól). Nem gondolod, hogy olyan aspektusokat is figyelembe kéne venned, mint hogy mihez értesz, mi érdekel, hajlandó vagy-e hétvégén és ünnepnapokon is dolgozni, beszélsz-e nyelveket, szeretnél-e külföldre menni, de legfontosabb hogy milyen munkáról gondolod azt, hogy hivatásodnak tudod tekinteni. Ha nem tudod szenvedéllyel csinálni a munkád, sosem leszel olyan jó benne, hogy ennyit keress, bármit is csinálsz.
2018. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Évi 8 millió nettó az teljesen reális. Ha Katázol ennél több is lehetséges. Budapesten független (vagy alvállalkozó) tanácsadóként.

Pénzügy, Adó, IT biztonság, Fintech, Bank, Programozás, Jogi területen

2018. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!