Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális fizetés ennyi munkáért?

Reális fizetés ennyi munkáért?

Figyelt kérdés
Maszek építő anyagokat forgalmazó üzletbe dolgozom. Munkám nagy része fizikai, áru pakolás, kiadás. De sokszor kiszolgálás, vezetés, árubeszerzés. Hétfő - péntek 07-17-ig, szombat 07-13-ig, vasárnap 07-10:30-ig. Havi fizetés nettó 210000ft. Egyéb juttatás, utalvány, bónusz nincs. Merjek egy kevés emelést kérni 5 év munka után, vagy fogjam be a számat, és örüljek hogy van munka?

2018. máj. 26. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs szabadnapod?
2018. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs. Szabadság van pár egy évben, meg táppénz, igaz még nem voltam annyira beteg, hogy ne bírjak dolgozni.
2018. máj. 26. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor be se vagy jelentve, kerhetsz emelést, max nem adják meg
2018. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen be vagyok jelentve kezdés óta. Köszi a választ.
2018. máj. 26. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet be vagy jelentve, de attól még nem szabályos a pihenőnap nélküli folyamatos munkavégzés. Nyilvánvalóan a folyamatos heti 59,5 óra munka sem az. Tehát itt komoly szabálytalanságokról beszélhetünk. Ha engem kérdezel, ennél jóval többet kéne fizetniük (a nettó órabéred kb. 800-900 forintra jön ki), hogy ilyet bevállaljak, bár én eleve elvi okokból nem csinálnék ilyet.
2018. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
En diakkent fizikai munkat csinalok heti5 napban 8 oraban 246 ezeret netto diakmunka.
2018. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6-os, azért a diákmunkát ne hasonlítsd össze a rendes, bejelentett, felnőtt munkával: diákként ugyanis biztosítva vagy és csak szja-t vonnak (15 %), ha jól tudom - míg a felnőtt munkavállalótól 33 %-ot.


Kérdező, szerintem inkább szabadnapot kérj ugyanennyi fizetés mellett :-)

2018. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
6. át tudád ezt küldeni nekem szívesen dolgoznék ennyiért, diák vagyok. Hol kell jelentkezni?
2018. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat...parom 2 nap munka,2 nap pihenobe jar (12 ora,valtott muszak),nem fizikai munka(meroszoba).

Filmezget,zenet hallgat,beszelgetnek,foleg ejjel.

8 eve van a cegnel,2 eve meroszoban.igy 3-350 az alap.erre jon negyed evente a premium,ev vegen a plusz penz.

Cafeteria,szabadsag ahogy kell.

Neki azert is jo ez,mert sok a szabad napja,tud jarni maszekba.

A helyedben nem emelest kernek,hanem keresnek jobbat

2018. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!