Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mától hajléktalan lennél...

Ha mától hajléktalan lennél akkor mivel keresnél egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
Legális, illegális
2018. máj. 26. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék hajléktalan :) Sajnos a baromságokkal ellentétben, nem lehet BÁRKIBŐL hajléktalan.


Koldulnék először is, rakosgatnék félre (egy hajléktalan naponta 3-4000 ft-ot is össze tud koldulni, tudom, mert anyámnál váltották be régen a kisboltban, ahol dolgozott).


A felét naponta eltenném, és vennék egy normális ruhát magamnak (nem kell öltönyre gondolni, de egy használt farmer a Hádából, egy hosszú ujjú ing, egy olcsó cipő). Netkávézóban megcsinálnám az önéletrajzomat, körbe küldeném álláshirdetésekre. Bejelentkeznék ún. "település szintű lakcímre", így lehet bankszámlát nyitni. Azon gyűjteném a pénzt.


Amíg nem találok rendes állást, addig "házalnék", hol kell takarítani, napszámozni, segíteni bárkinek egy pár forinttért. Közben a pénzt folyamatosan gyűjteném a bankszámlámon.


Gondolom iszonyat lassú folyamat lenne ez az egész, és lehet, hogy nem is ennyire egyszerű a dolog mint ahogy én elképzelem, de első blikkre én valami ilyesmit gondolnék ki.

2018. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsák számra lehet gyűjteni az alumínium italos dobozokat (tapasztalat) és nem csak Pesten... rengeteg helyen be lehet váltani, a bizonylattal meg fizetni lehet az adott áruházban!

[link]

2018. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azzal, hogy továbbra is bejárok dolgozni a munkahelyemre, és így kapok fizetést.
2018. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
hajléktalan bandavezér lennék, a többit elküldeném lejmolni, dolgozni, üveget szedni stb. a pénz egy részét meg elvenném tőlük :D
2018. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Hajléktalan maffia már létezik...

2018. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Kivennék egy lakást és továbbra is bejárnék munkába.
2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy aki hajléktalan az a legtöbb esetben elveszti a munkáját mielőtt az utcára kerülne.
2018. máj. 26. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem ezt kérdezted, nyilván ha munkám sincs, egész más a helyzet.
2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

"elveszti a munkáját mielőtt az utcára kerülne"


Eléggé keresett munkaköröm van, valószínűleg napokon belül találnék állást. Másrészt van annyi megtakarításom, amivel akár 2-3 évig ki tudnám húzni összehúzott nadrágszíjjal.

2018. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kiadva ingatlanok oda nyilvan nem tudnék menni de adna egy alap bevetelt amibol bérelhetnék magamnak.Vagy vissza olyan helyre melózni ahol adva van szállás, kaja és folyamatosan keresik az embert.Igy egy év alatt pár millió megtakarítást újra el lehet érni amivel újra lehet kezdeni az életet.
2018. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!