Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Részmunkaidő/diákmunka?...

Részmunkaidő/diákmunka? Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Láttam ezt a munkát: [link]

A jelentkezés menetéről szeretnék kérdezni.

Még diák vagyok, elmúltam már 18, most érettségiztem.

A munka betöltéséhez kell diákszövetkezetet keresnem,vagy sem?

Ha keresnem kellene, akkor már ott szóljak, hogy én ide terveztem menni, vagy hogyan van ez a rendszer?

Elsősorban július és augusztusban tervezek dolgozni, a szünet alatt ha ez fontos.

Köszönöm.

18/L



2018. máj. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott van a "jelentkezem" gomb arra kell rámenni!
2018. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A munka leírásában a "diák" szó egyszer sem szerepel, nem tudom, hogy jött az ide.

A leírás alapján rendes 4 vagy 6 órás foglalkoztatásról van szó. Persze technilakilag nem baj, hogy diákvagy, attól még foglalkoztathatnak rendes munkaszerződésel, iskolaszövetkezeten kívül is. Kattints a jelentkezem gombra és jelentkezz az állásra.

Halkan megjegyzem, hogy a munkakör leírása alapján nem pár hónapra keresnek embert, hanem állandóra, de attól még megpróbálhatod.

2018. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A szövegértéssel elég nagy bajok vannak, ez egy sima részmunkaidős állás, senkit nem érdekel, hogy diák vagy. Minimális járulékkedvezményt tudnának csak igénybe venni utánad, de ennyi.

Inkább jelentkezz egy diákszövetkezethez.

2018. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem hiaba irtam ki a kerdest; mivel nem tudom, hogy hogyan mukodik,illetve diakmunkaskent sem vallalhatsz teljes munkat. Emiatt kevertem a reszmunkat a diakmunkaval.
2018. máj. 28. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"diakmunkaskent sem vallalhatsz teljes munkat. "

Nem tudom mire gondolsz, de szerintem tévedsz.

2018. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!