Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tennetek a helyemben?

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most van egy szakmam de csak kenyszerbol csinalom am jolfizet 220ezer megvan napi 10oraban de nekem nem megy a fizikai munka mindig leszolnak mert elrontok valamit stb... inkabb olyan munkara vagyom ahol irodaban ulok vagy ilyesmi az erettsegim nincs meg meg lenne hozza egy ev szerintetek erettsegizzek le munka melett estin es utana mit tanuljak? Az angolt elkezdtem tanulni b1es szinten vagyok

2018. máj. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Érettségizz le mindenképpen estin

Maradj dolgozz gyüjtögess szerezz tapasztalatot!

Ami érdekel azt tanuld

2018. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Megerősíteni tudom az előző válaszolót és nézd meg mit csinálnál. Valami általánosabb irodai munkát (OKJ, EDCL) vagy valami egyéb végzettséget csinálnál meg hozzá (egyetem)?
2018. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!