Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körülbelül mennyi az osztrák...

Körülbelül mennyi az osztrák fizum?

Figyelt kérdés

Szerződésben az áll hogy:

Überlassungslohn (brutto): 11,07 €/Stunde

Referenzlohn (brutto): 12,51€/Stunde

ez mit jelent és mennyi nettoban?

13 és 14. havi fizu?


Köszönöm a válaszokat,segítségeket!



2018. máj. 29. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy, nyugaton úgyis mindenkinek jó.

Gyakorlatilag te is analfabéta vagy, szóval ingyen pénz jár neked, mert nyugaaaaat

2018. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Feltételezem a német megy előről hátulról tehát nincs akadálya, hogy rákeress egy osztrák oldalon.
2018. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam egyértelmű választ, és a nyelvtudásom is csak B1-B2 közt van. Nektek lehet soknak tűnik, de üzleti terminológiák és egyébb szakmai kifejezések megértésére ez kevés.
2018. máj. 29. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Hadd röhögjek még 1x: komolyan aláírtál egy munkaszerződést, és nem tudod mennyi a fizetésed? Első nap ha hozzák a szikét, kezdd el félteni a veséd
2018. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, látom külföldi munkád még nem volt,segítek hogy működik a folyamat:

Egy ausztriai közvetítőn keresztül kerültem a céghez. Kapom a hívást hogy lehet ide,lehet oda,van egy minimum összeg de cégtől változó ahova bekerülsz.

Kimentem,szállás után második irány a közvetítő iroda volt, onnan az első cég a listából, tehát ha elsőhöz nem kellenék, másikhoz megyük, végülis egy telepennak és egy márkához tartoznak de ez mellékes.

A lényeg hogy amelyik céghez felvesznek és a beosztástól után fog eldőlni mennyi lesz az órabéred meg konkrétan minden részlet. Mielőtt kimentem csak minimumot tudnak mondani mint minden legit és korrekt közvetítőnél.

2018. máj. 31. 20:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Két kifejezésben kértem segítséget,ha nem tudod rá a választ ne is írj kérlek, pláne butaságokat.
2018. máj. 31. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a B1-B2 nekem nem tűnik soknak egyáltalán. A folyamat nem csak így működhet. Lehet C1-C2 szinten is beszélni egy nyelvet, jelentkezni egy állásra és elmenni interjúra közvetítő nélkül.
2018. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindent meglehet csinálni ha a tudásod megengedi.
2018. máj. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!