Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Osztrák munkáltató...

Üdv! Osztrák munkáltató hogyan tud behajtani pénzt Magyar lakostól? Otthagytam őket és arra hivatkoznak hogy túlfizettek. Az eset 5 hónappal ezelőtt volt és egy e-mailt küldtek a napokban. Hogyan tudják ezt behajtani? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

#behajtás #Külföldi munka. #Osztrák munka.
2018. ápr. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
EU-n belül nem hiszem, hogy ez túl bonyolult lenne. Ugyanúgy behajtják, mintha magyar lenne a munkáltató.
2018. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá bizonyíték hogy túlfizettek (banki átutalás, aláírt fizetési papír) akkor ugyanúgy mint Mo.-n amúgy sehogy.
2018. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy Európai fizetési meghagyás - ezen keresztül be tudják hajtani.

[link]

2018. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,akkor ezek szerint nem érdemes várnom,halogatnom....mondjuk sok túlorám ragadt benn...de ezt bizonyatani nem igazán tudom.Ha jól sejtem akkor fizessem ki amit rá szabtak és kész.

Nem viccelnek....behajtják amit akarnak.

2018. ápr. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!