Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetés Győrben...

Mennyi a fizetés Győrben 2018-ban az ipari park német érdekeltségű cégeinél diszponens vagy termeléstervező munkakörökben?

Figyelt kérdés
4 éve br. 240-et kaptam egy Gy-M-S megyei cégnél, ezért kimentem Ausztriába. Lehet , hogy ma már lehetne a nettó ennyi vagy akár több is? Akkor a kezdő kollégáim még 200 bruttót sem kaptak. Nem tartom senkivel a kapcsolatot, ezért nem tudok érdeklődni tőlük.

2018. máj. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Erdeklodj a cégeknél, Győrben hatalmas a munkaerőhiány és a legtöbb helyen sokkal jobban fizetnek mint négy éve. Sokkal jobban! Én győri vagyok de még csak tanulok, az Audiban 250 a netto a soron. Ez első kézből információ.
2018. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A jófogást néztem, hát messze nem nettó 250 a legalja..

1000-1200 Ft-os bruttó órabérek mennek, melósoknak...

2018. máj. 30. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb netto 300+cafeteria a kezdő
2019. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!