Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti dolgoznátok gyárban 21...

Ti dolgoznátok gyárban 21 évesként, ha nincs más lehetőségetek? Aki dolgozik gyárban ott dolgozni?

Figyelt kérdés

3 műszak lenne, 8 órában.

Aki esetleg ilyen helyen dolgozik leírhatja számára milyen, hány műszak, hány órában és hol, milyen a fizetés....

Köszönöm !


2018. máj. 31. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Átlagban az ilyen munkahelyeken a fiatalok nem sokáig maradnak meg.

Vagy a pénz miatt,vagy mert nincs kedve dolgozni.

2018. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár amint lehet, pattannék Budapestre vagy Nyugat-Európába
2018. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább önellátó lennék mint hogy szalagmunkát csináljak egy gyárban.

77 éves önellátók

https://www.youtube.com/watch?v=vfHuib5dvv4

A filmen látottakhoz még nem árt néhány kapirgáló tojótyúk, meg esetleg néhány méhcsalád.

Már nem 21 vagyok, de nagyjából 21 éves koromban voltam önellátó a szüleim gazdaságában. Életem legszebb időszaka volt. A diplomától és a városi élettől viszont többet vártam, hogy az önellátásnál jobb lesz. De nem lett jobb. Nem véletlen az hogy a busmanok nem rohannak elhagyni a napi 3 óra munkával telő szabad életmódjukat, hogy aztán napi 8-10 órájuk teljen értelmetlen munkával és rezsit fizessenek amit a természet ingyen megad.

2018. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, csak a busmanok átlagéletkora kb. 30 év, mert olyan, számunkra alapvető civilizációs vívmányok sincsenek náluk, mint pl. (sürgősségi) orvosi ellátás (amit a természet nem ad ingyen). Szép dolog az ősközösségi romantika, de azért a többségnek valószínűleg nem annyira tetszene pár hét után, hogy egy tüdőgyulladásba belehal. A jólétért cserébe többet is kell dolgoznunk, mint a "vadembereknek", de ki lehet költözni egy sátorban Alaszkába és örülni a nagy szabadságnak, amíg fel nem zabál az első szembejövő medve. :D
2018. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem lenne más lehetőségem persze
2018. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3:

1. Akiknek falusi gazdaságuk van, azok nem napi 3 órát dolgoznak,nés nincs szabadságul, nem mennek el nyaralni, nem mennek el hétvégén kirandulni, stb., stb., mert mindig van valami tennivalójuk.

2. Az önellátáshoz kell egy földterület, ami nem csak úgy lesz, Magyarországon minden föld valakié.

3. Egy csomó olyan napi szitnű problémája van az önellátóknak, amiket már rég elfelejtettél városi emberként. Mindenki panaszkodik, mert épp az nem jó neki, ami van.

2018. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez kérdés ? hát persze.


Pont 1 hete jelentkeztem én is, vissza is jeleztek, én is, aztán azóta sem semmi hallgatnak xd Pedig azonnali munkakezdést hirdetnek. Hát mindegy én nem várok, mert várni annak van ideje akink lökik minden hónapban a fizetést a számlájára.

Már be is jelentkeztem valahova máshova, oda meg holnap megyek (nem gyár).

2018. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis kerestek. Inkább a gyárat választanám, úgyhogy te is csak menjél szépen oda. Biztos, megbízható, bejelentenek, nem ilyen susmus sumák fekete, alakalmi, van pénz nincs pénz, mi lesz holnapután hülyeség.*
2018. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem a gyárat választom inkább.
2018. máj. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!