Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni munka nyárra? Vagy...

Balatoni munka nyárra? Vagy bármilyen nem diák nyári munka? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok diák, de szeptembertől az leszek. Szóval csak nyárra keresnék, de nem tudom hol, tipp?
2018. jún. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el Balatonfüredre a "Pannon riviérába" vagy Siófokra, és kezdődjön a licit 700 ezer forintról/hó, de meg ne állj 1 millió forintig, mert akkora munkaerőhiány van... vagy várj, mi?
2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy a munkaerőhiány, de főleg szakácsokat keresnek. Én pultoznék, fagyit árulnék, karszalag, kassza ilyenek.
2018. jún. 3. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
B+, szeptembertől egyetemista leszel és nem tudod beírni a keresőbe, hogy "állás Balaton"????
2018. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy diák? Miért csak szeptemberben? A nyáron is lehet diákmunkákat vállalni.
2018. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!