Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet a probléma a Balaton...

Mi lehet a probléma a Balaton környéki munkavállalással? Ha egyszer (akár) majdnem 1 milliót is fizetnek, egy munkavállalónak

Figyelt kérdés

Miért nem találnak ember a balatoni munkákra még ennyi pénzért sem? Ez jóval magasabb mint a fővárosi átlagfizu, ráadásul papírt sem kérnek sem tapasztalatot sem semmit.

Miért nincs mégsem elég jelentkező?


2018. jún. 3. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy szezonra (3 hónap) vonatkozott az 1m Ft, ebben hétköznap 16 hétvégén meg 12 órás műszakok voltak.


Heti bontás:

H-P 5*16=80h

Sz 12 óra, hétvége miatt duplának számít 24h

V 12 óra és triplának számít 36h


Ez bizony heti 140h jogilag, kb. 13 munkahéten ledolgozik az ember 1820h-nak megfelelő időt a hétvégékkel súlyozva, de a túlórákkal való súlyozás nélkül.

Egy évben van 256 munkanap, ami 2048h-nak felelne meg, de van fizetett szabadság, továbbá betegszabi is...


Tehát a teljes évi munkát kell elvégezni 3 hónap alatt, havi bontásban nézve 83e Ft és nem lett figyelembe véve a túlóra, nincsen szabadság, nincsen táppénz sem.


83e nemcsak bruttóban, de nettóban is elég karcsú!


Nekem br. 1,2m-át ajánlottak 91 napra, 14 órás munkarend minden napra + sátorhely és reggeli ebéd.

2018. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Jaaaah, úgy már teljesen más. Úgy még jó hogy nem vállalta.
2018. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul bruttó. Ha leosztjuk 3-al 3 hónapra, akkor is kevés.
2018. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs így, ((tisztelet a kivételnek)) a munkaadók nagy része suttyó proli mentalitással átverős, lehúzós, szemét alak. Számos helyen dolgoztam már, 3 nyarat toltam le 3 különböző helyen, 3 különböző részén a Balatonnak. Szakképzettség nélkül 800-as órabérnél ne várj többet, a jattot is lenyúlják, rosszabb esetben csak péntek-szombat estékre hívnak be. Így vállaljon munkát itt bárki. Részemről befejeztem, többet nem dolgozok vendéglátásban
2019. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!