Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi tévő legyek? 18/f 11....

Mi tévő legyek? 18/f 11. osztályba járó diák. Munkanélküli, hajláktalan.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztus 4-én van a születésnapom akkor leszek 18 éves. Középiskolába járok, most 10-es vagyok és ez év szeptembertől leszek 11-es pont miután elmúltam 18 éves. (Nem buktam sohasem, 4-5-ös, túlnyomó többségben 5-ös tanuló vagyok. 18 éves koromban itthonról végre ki fognak dobni, bár a sok évnyi bántalmazás illetve tökéletes bánásmód na meg "elkényeztetés" után szerintem már minden értelmes ember maga menne el és az sem lenne szerintem rita, hogy feljelentést tesz szülő ellen. Én már csak azért nem pocsékolom erre az időm, mivel már feladtam, őszintén leszarom. Térjünk a lényegre. Augusztus után 1 száll ruhában 1 okostelóval 0 ft-tal utcára kerülök. Semmim illetve senkim nincs. Barátaim nincsenek és ha lennének sem lennének olyanok, hogy kisegítenének, náluk lakhatnék. Barátnőm, ismerősöm sincs senki családom kívül amit hamarosan örökre el szerenték felejteni. Néztem már 4-6 órás munkákat illetve nagyon olcsó szoba albérleteket Pesten. Naponta 7-8 órám van középiskolában. Ha minden nap 4 ürás munkát vállalok hétfőtől vasárnapig akkor viszonylag időben haza is tudok érni. Ha 6 órásat akkor kb 9-10-11 kor max. fejezem be a munkát. Így is akk 6 max 7 órát tudnék aludni, 0. óráról ne is beszélve. Nem tudom azt se, hogy milyen messze lenne a munka, a szállás a suli de megpróbálnám minéll közelebb. Meg tudnék élni? Mit csináljak? Van egyáltalán remény? Vissza menni nem akarok a bántalmazás miatt illetve az életkörülmények miatt se. Állami gondozásba úgy tudom 21 éves koromig lehetnék de nem hiszem h 18 évesen oda el tudok menni csak max addig maradhatnék (21) ha már 18 éves korom előtt ott voltam. Mit csináljak? Tudnék szerezni nomrális alap munkát így és meg is élni normálisan + leérettségizni illetve egyetemre menni és így végigvinni az egyetemet egészen diplomáig, úgy, hogy ilyenek az életkörülményeim? Azért kérdeztem ezt meg mivel ha nem akkor már most holnap tűladagolom magam gyógyszerrel mivel fölöslegesen szenvedni nem akarok csak azért, hogy csövesként halálrafagyjak és éhezzek az utcán. Köszi előre a válaszokat mindenkinek és mielőtt azt mondja akárki, hogy troll, azelőtt nem, nem kívánom akárkinek ezt az életet és igen ezt kaptam. Ez van, ez a helyzet magyarországon 2018. Nézzen nyugodtan mindenki magára. Köszi előre a válaszokat és nyugodt estét mindenkinek!

2018. jún. 4. 19:00
 1/6 anonim válasza:
68%

Sajnálom :/

Nyáron szerezni valami melót, akár maradhatnál szeptembertől is, a sulit meg befejezni estin.

2018. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
6%
Jó lenne, csak sajnos nem fogok tudni maradni. Estire meg (itt speciel) nincs lehetőség...
2018. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem érdeklődj gyámügynél meg ilyesmi helyeken, valamit hátha tudnak segíteni. Vagy valami segélyt is lehet kapsz hogyha önellátónak vallod be magad. Esetleg kollégium? Járj utána mindennek a leglehetetlenebb helyeken is, nem lehet tudni mivel jutsz épp segítséghez.

Kitartást! Ne add fel az életet! Tudom, könnyű ezt mondani, de én úgy érzem, hogy te nagyon is szeretnél élni, szeretnél jövőt, küzdj érte a végsőkig!

2018. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Már át is jelentkeztél egy másik regre, hogy beszélgethess magaddal?


Pro tip: Ha E/1-ben válaszolsz előtte logolj vissza arra, amiről a kérdést kiírtad!

2018. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
beszarok:DD
2018. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

GYere fel budapestre, keress diákmunkát, kérj egy kis előleget és menj diákszállóra. Vagy ha nem tudsz sehogy pénzt csinálni add el az okostelefonodat egy felvásárlónak, egy időre vegyél egy butatelefont, és hajrá irány a diákszövetkezet / piaci zöldséges, bármiylen alkalmi, nap végén fizetős munka!

Rengeteg az építkezés budapesten, ha ügyes vagy nem fognak tudni átverni!

telephelyőrzéshez, portásmunkákhoz nem kell vagyonőri sem. Munkásszállón is találhatsz takarítós melót, vagy udvaros állást ottlakással is.

Csak keresni kell, és kérdezősködni, nem szégyenkezni, meg tétovázni!

Otthonról pedig hozzál el minden kaját / konzervet, amit csak elbírsz, arra szavuk nem lehet. Legrosszabb esetben katonaság / rendőrség, mindíg van felvétel. Felruháznak, lakhatást biztosítanak. Csak alá kell írnod 2 év szolgálatot...

2021. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!