Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valós otthoni munkát ismer...

Valós otthoni munkát ismer valaki?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amivel tényleg lehet keresni. Nem milliókra gondoltam, hanem egy kis pluszpénzre. Termék vásárlás reklámozás nem érdekel. Vmilyen internetes, otthoni munkára gondoltam.
2018. jún. 4. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
nem
2018. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
És mihez értesz? Programozás, webdizájn, 3d tervezés, könyvelés, videoszerkesztés, szakfordítás...?
2018. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én fordítóként dolgoztam otthonról.
2018. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én webáruház admin vagyok a főállásom mellett, amit otthonról végzek. Jól lehet vele keresni, bár ehhez az kell, hogy KATA-s egyéni vállalkozó legyen az ember, mert akkor a bruttó és a nettó között alig van különbség.
2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyen admin-os munka nekem is jól jönne.
2018. jún. 4. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Oh, szerencséd van, te vagy a harmincadik, aki ezt a kérdést feltette, gratulálok! :)

Valós otthoni munkához SZAKTUDÁS kell, érted? Méghozzá olyan szaktudás, amit otthonról számítógépen tudsz végezni, mint például marketing, könyvelés, grafika, programozás, webfejlesztés stb.

Egyszerű gagyi adatrögzítős munkákat a lehető legritkábban lehet otthonról végezni, mert tipikusan diákmunkák, amiket diákokkal csináltatnak 5-600Ft-os órabérben, és helyben, hogy tudják őket egyből ellenőrizni.

2018. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ismerek, nálunk pl lehet otthonról is dolgozni, bár a többség inkább bejár és csak ritkán él ezzel. Valahogy szociálisan nem olyan jó örökké magányosan otthon.
2018. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Kertészkedés.
2018. jún. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Varrás bedolgozás.
2018. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!