Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni munkát keresni? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek, lány vagyok, nem járok iskolába, nincs diákom, se iskolalátogatásim, se szakmám. Bármilyen munkát vállalnék, ahol havonta megkapom a nettó 120-at. Eddig csak diákmunkákat találtam 18 éves kor alatt. Azt szeretném kérni, hogy küldjetek nekem linkeket, ahol olyan munkát hirdetnek, ahova szakma nélkül(betanított munka, alkalmi, takarító stb) 8 általánossal, 18 éves kor alatt, havi nettó min 120-as fizuval felvesznek dolgozni.

Kifogytam az ötletekből.

Előre is köszönöm annak, aki segít.



2018. jún. 6. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nettó 120 ezret leginkább a garantált bérminimum, amit olyan foglalkozásoknál adnak, ami SZAKKÉPZETTSÉGET igényel.

A szakképzettség nélküli minimálbér nettó 91 ezer ft.

Mivel Neked nincs szakképzettséged, ezért ez a minimum (91), amit meg kell adniuk.

Ennek ellenére, mivel munkaerő hiány van, nem elképzelhetetlen egy árufeltöltéssel, stb. megkeresni a nettó 120-at.

Vatera, Jófogás, stb.


De mondjuk Te is megteheted, amit én most helyetted megtettem: egyszerűen beírtam a Google keresőbe, amit Te ide: betanított munka, alkalmi, takarító - íme:


[link]

2018. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
profession.hu itt lehet szűkíteni is,álláskereső oldal.
2018. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. jún. 6. 21:33
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:

Nézz meg több oldalt is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külön nagy köszönet utolsó !
2018. jún. 7. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

Vicces vagy, kérdező...

Az első válaszoló vagyok és szinte pontosan ugyanazokat a linkeket kaptad a 4-es válaszolótól, mint amit a google keresés kiadott volna Neked, amit be is linkeltem.

Azon is van a profession, jobline, stb.


Nos, tudod, miért nem szállítottam Neked tálcán, mint a 4-es? Mert nem az a segítség, ha életed végéig "kiszolgálnak", hanem az, HA MEGTANÍTANAK, HOGY TUDSZ MAGADON SEGÍTENI!!!


Van egy régi, nagyon bölcs mondás: ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halat fogni. Jelentése: ha halat adsz, csak 1 napot segítesz az éhezőnek, ha megtanítod halat fogni, akkor olyan tudást adsz neki, amivel sokáig elélhet.

Nos, ezért írtam a google keresőt, hogy legközelebb TE, SAJÁT MAGAD tudj segíteni magadon és ne legyél másoknak kiszolgáltatva.

Na, mindegy...

2018. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, így hirtelen ezt nem is vettem észre.

Köszönöm!

2018. jún. 8. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
OK, szent a béke :-) Szívesen és jó hétvégét :-)
2018. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Viszont:)
2018. jún. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!