Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig tolerálnátok a késő...

Meddig tolerálnátok a késő csúszó több részletben jövő fizetést a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A munkahelyen kb tavaly október óra folyik az agónia, azóta egy hónapban se jön meg időben a fizetés. Késik csúszik több részletben jön, késik pár napot, 1-2 hetet is akár, megkapom egy részét időben 10-ig, a többit meg „majd valamikor“.

Most is, ma 8-ika van, nem jött meg, vasárnap 10-ike, addig nem is fog, majd talán jövő hét szerdán, ezt a közlést kaptuk.

Múlt hónapban 20-án jött meg a pénzem, ami legkésőbb 10-ig meg kellett volna.

Állítólag a munkahelynek igen komoly anyagi gondjai vannak, így van-e én nem tudom, meg ez nem is az én asztalom.

Én azt tudom a munkám elvégzem pontosan időre, így elvárom a fizetést pontosan időre.


Ti meddig tolerálnátok ezt a „majd jön a fizetés valamikor“ állapotot?


2018. jún. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy percet nem dolgoznék ilyen helyen.
2018. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Van az a havi fizetés, ami akár csúszhat is, mert úgy is vígan megélek belőle.
2018. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Egy percet nem dolgoznék ilyen helyen."

Arról már lecsúsztam tavaly ősszel. Ha az első csúszáskor felállok, tavaly nov óta nem lennék itt. Konstruktívabb tanácsot kérek.


Mennyi a pénz? Btto 180/nettó 115. Gar bérmin.

2018. jún. 8. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz felállni onnan, van annyi tartalékod, hogy ezeket a csúszásokat áthidald, akkor - bár kellemetlen -, de együtt lehet vele élni.

Mondjuk én az ilyen munkahelyet otthagynám a fas.ba.

2018. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A főnök azt mondja erre nem érti mit rinyálunk a pénz megjön végső soron.

Igaz késve csúszva 2 részletben de végül is megjön.

A kérdés igaza van-e?

2018. jún. 8. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs igaza, Balázska. De ez csak és kizárólag neked tűnik fel, mert a Balázska Bt.-nél csak mazochisták dolgoznak, akiknek ez is bejön. Sőt, fizetnének is a hulladék melóért és a megalázásért, amit kapnak.

Igazad van, nyertél, nyalj el egy jégkrémet ebben a nagy melegben, azt' feküdj le aludni, kell az energia a holnapi munkaügyis trollkodáshoz.

2018. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A munkaügyes troll visszatért?
2018. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a költő.


Lehetnél még eredetibb.


Esetleg más jellegű témákra is rámehetnél.

2018. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ráment a nyers gyümölcsöt árulnak a multik dumára, meg a párkapcsolati témákban is emelgeti a troll súlyzókat :)
2018. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!