Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyelvpótlékhoz a közszférában...

Nyelvpótlékhoz a közszférában jó a szakmai nyelvvizsga is, vagy csak általános nyelvvizsgát fogadnak el?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy csak akkor adnak nyelvpótlékot, ha indokolt az adott munkakörben, de tegyük fel, hogy itt ez most fennáll, ebben az esetben jelenhet hátrányt, hogy az angol nyelvvizsgám nem általános, hanem szakmai (közgazdasági)?

2018. jún. 9. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az államkincstárnál hozzászámolták az interjún: általános és szakmai angol, ill. szakmai német kettőnek számított, nyelvenként és nem vizsgánként.
2018. jún. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, ment a zöld kéz, ha valakinek esetleg más tapasztalata van, továbbra is megoszthatja. :)
2018. jún. 10. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a szakmai nyelvet is elfogadják. Csak az a lényeg, hogy az általános és szakmai nyelvvizsga ne ugyanabból a nyelvből legyen, mert az csak egynek számít. Egyébként én olyan munkakörben dolgozom, ahol egyáltalán nem indokolt a nyelvtudás, mégis dupla nyelvpótlékot kapok a két nyelvvizsgám után.
2018. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!