Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra kell vinni a...

Állásinterjúra kell vinni a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Tőlem még sosem kérték, sőt még papírt sem. Informatikus vagyok. Ebben a kategóriában nem szoktakk érni semmit, max megkérdezik. Ha gondolod egy táskában legyen ott nálad minden a biztonság kedvéért ha olyan szakmáról van szó.
2009. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én még nem halottam! Max megkérdezik miről írtál és miért, de még ezt sem túl gyakran, szerintem. Egyébként állás interjúra a bizonyítványokat sem kell vinni, általában. A másolatok az önéletrajz mellékletei és ha felvettek akkor max bekérik az eredetit is.
2009. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetlegesen elkérehetik, de inkább a cím az érdekesebb. De ilyet is csak akkor szoktak kérni, ha mondjuk friss diplomás vagy, és az új munkád spéci, és pont egybevág a szakdolgozatod témájával.
2009. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szakdolgozatot nem szokták elkérni,de ha felhozod témának, ha éppen belevág az új állás profiljába,tudj róla beszélni általánosságban.

Inkább arra figyelj, hogy ízlésesen, elegánsan legyél felöltözve, bemutatkozásnál nézz a másik szemébe, hiszen az első benyomás mindig döntő!

Sok sikert!

2009. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!