Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Június 26 án megyek ki Németor...

Vörösvár kérdése:

Június 26 án megyek ki Németországba norden ben valaki segíteni munkát keresni (alapszinten beszélek németül)?

Figyelt kérdés
Norden németország
2018. jún. 13. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne így indulj neki, mert csak bukás lesz a vége. a legtöbb átverés pont abból szokott kiindulni, hogy "na majd inkább valami honfitársamtól kérek segítséget". ők meg általában a saját érdekeiket és előrébbjutásukat tartják szem előtt, így ott próbálják lehúzni az embert, ahol tudják. és itt nem csak ismeretlenekről meg ismerősökről kell beszélni, sokan vannak, akit a saját családja, rokonai húztak le ilyen formában.


a megoldás az, hogy mindenkinek magának kell utánajárni a dolgoknak.


tanácsokat lehet esetleg kérni az ügyek intézésével kapcsolatban(bár ilyenekkel meg tele van az internet is), de munkát keresni egyedül érdemes.

2018. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem.......norden ben vannak munka lehetőségek?(az írjon aki ott él)
2018. jún. 13. 10:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ha nincs munkád - gondolom, szállásod sem - akkor miért pont a legtávolabbi pontjára mész Németországnak?
2018. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ott vannak ismerőseim
2018. jún. 13. 12:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Es az ismeroseidtol mar kerdezted hogy tudnanak e segiteni?
2018. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Segitek. Menj hollandiaba ott rengeteg a munkakozvetítő.

Kb.földet túrni, viragosba dolgozni , szinte mindig lehet. Kapsz kb.1200eurot 1ho.ba plusz fizetsz vhol 1szobat.

Egyszeru. En voltam, igaz az logisticai ceg.

Sok sikert

2018. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mas mumkateruleten dolgoztam ,de aki nyelvet nem tud az egy viragosnal elkezdhet dolgozni.
2018. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérd az ismerősök segítségét, ennyi.


Most hadd ne MI találjunk már munkát NEKED No legészabibb sarkában...

2018. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Senkit nem kenyshzeritek ha nem akarsz írni lèci hagy írjon egy normális ember AKI KINT ÉL
2018. jún. 13. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Én itt élek, pont ma voltam bankban, ki volt írva, hogy fiókvezetőt keresnek, tökös kelet európai gyerekek előnyben.

Ha akarod, privátban átdobom a számukat, küldj nekik egy visszahívóst, hátha bejön.

2018. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!