Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok így a 3...

Ti elvállalnátok így a 3 műszakot gyárban? 20\L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs sok lehetőségem.

Sajnos 8 általánosom van meg.

Csinálom az esti érettségit jelenleg. 2 év van még hátra.

legszivesebben 2 műszakosat keresnék, de nem nagyon találok, van egy lehetőség ahova eltudnék menni autógyárba.

Az a gond hogy nagyon nem tudok aludni délután, kiabálnak sokat itthon, rossz a szigetelés is. Nem nagyon vannak rám tekintettel akkor is ha szólok....

Az a célom hogy elköltözzek minnél hamarabb a páromhoz, több helyre nem vettek fel ahova próbáltam. Most van ez, csak a 3 műszak a gond....

Hova próbáljam meg beadni a jelentkezésemet még ami esetleg nem gyár?


Szüleimmel sem jó a viszonyom, főleg azért is mert nem vesznek fel, ezért azthiszik nem is akarok dolgozni, nekem jó itt. Pedig legszivesebben minnél hamarabb elhúznék.

Egy nap legalább 20x mondják hogy dolgozzak már végre. Ne interjúra rohangáljak.

Komolyan nagyon elegem van, idegesit ez az állapot..

Hogyan vészeljem át?

Hónapok óta ez van....

Dolgoztam már három műszakba de pánik rohamok jöttek rám éjszakai műszak közben....

3x egy héten.

Lezsibbadtam teljesen akkor alig tudtam mozdulni. De csak éjszakai műszaknál.


Elvállalnátok ilyen feltételek mellett?


2018. jún. 13. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
egy jo minosegu fuldugo es egy fas*a sotetito fuggony csodakra kepes. 4. eve dolgozom 3 muszakban, nekem elhiheted.
2018. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A három műszak rosszabb mint a kettő?

Ameddig el nem vállaltam egy két műszakost azt hittem, 2x12 órás műszak volt:(

2018. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nentudom merre laksz, de hipermarketek pénztár része. Auchan, Tesco, Interspar. A pénztárosok nem dolgoznak éjszaka. Vagy Lidl, Penny Market. Az Auchant 100%-ra tudom, hogy vesz fel 8 általános végzettségűt.
2018. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!