Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Büfészakos diplomát neves...

Büfészakos diplomát neves egyetemen vagy kevésbé neves helyen szerzek- van egyáltalán jelentősége?

Figyelt kérdés

Van jelentősége annak ha az ember egy (jogosan) büfészaknak titulált képzést (politológia andragógia és tsai...) egy valóban neves intézményben végez (ELTE, vagy PPKE) vagy egy kevésbé neves vidéki kis főiskolából egyetemmé avanzsált helyen?


Vagy tök8 mert a diploma így is úgy is sajtpapír- kategória hiába az ELTE állítja ki adott esetben?


2018. jún. 14. 12:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%
A mekibe is előnyben részesítik az ELTÉ-s bölcsészeket, mint valami noném egyetemről jöttet. Ropogósabb sültkrumplit süt és választékosabban kíván jó étvágyat a szerelőknek.
2018. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Nem agyhalott kategóriás válasz esetleg?


A mekiben szóba se állnak egy diplomással. Minek is állnának. Millió nappalis diák áll sorba melóért kevesebb bérért kedvező adózással egyszerűsített foglalkozással.

Szóba se állnak egy nem diákkal.

2018. jún. 14. 12:41
 3/37 anonim ***** válasza:
26%

Miért mennél büfészakra?

Kajak nem èrtem a mai fiatalokat.

Direkt jó szenvedni meg szopni?

Mièrt pocsèkolsz el èveket egy olyan szakra amivel èhen halsz?

Mièrt nem tanulsz valami èrtelmeset.

Amúgy nincs jelentősège,úgyanúgy közmunka vagy minimàlbèrt fog kapni akàrhol vègzi el.

2018. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
19%

"Direkt jó szenvedni meg szopni?"


A büfészak pont hogy könnyű. Innen a neve is : a suli büféjén meg lehet tanulni azt a keveset


"Mièrt pocsèkolsz el èveket egy olyan szakra amivel èhen halsz?"



Azalatt sem dolgozik. Szórakozhat, bulizhat, partizhat más egyetemistákkal apu pénzén

2018. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"Azalatt sem dolgozik. "


Piti szurkálódásod nem jön be.


1. Már most is dolgozom, dolgoztam már a Bsc képzés alatt is. és nem minbérben és nem közmunkában.

2. Természetesen levelezőn rakom le és azalatt is dolgozom.

2018. jún. 14. 16:33
 6/37 A kérdező kommentje:

"A büfészak pont hogy könnyű. "



A biol kutatói Msc szakiránnyal könnyű? vagy az egyiptológia sumerológia stb az könnyű? vagy a teológia (emelt latinnal?)?

Nem. Kőkemény szakok. Rengeteg tanulással.

Elhelyezkedés velük? kb sehol.

Akkor ez is megdőlt.


Mert

2018. jún. 14. 16:35
 7/37 anonim ***** válasza:
27%

Pont ezaz elvégzed aztán WC papírnak sem jó.

Akkor kérdezem én mi értelme ilyen semmit mondó szakra menni?

Miért nem mentél orvosira,programozóira vagy egyéb komolyabb mérnöki szakra?

Vagy ha rájössz nem fogsz vele elhelyezkedni akkor miért nem váltottál?

2018. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"Vagy ha rájössz nem fogsz vele elhelyezkedni akkor miért nem váltottál?"


Akkor leírom még 1x tán sikerül felfogni. Dolgozom. Most is.

A Bsc diplomámmal.

Tán fel lehet fogni vagy magas?

2018. jún. 14. 16:40
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert például valakit krvára nem érdekelnek a reáltárgyak és/vagy nincs érzékük hozzá? Úgy tényleg tök jó buli lehet végigszopni pl. egy proginfó szakot, csak mert (jelenleg) hiányszakma. :P
2018. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
27%

,,Mert például valakit krvára nem érdekelnek a reáltárgyak és/vagy nincs érzékük hozzá?"

Aha és akkor miért kell menni büfészakra?

Akkor mindegy csak diploma legyen?

Miért nem mész akkor szakmunkára mondjuk?

Kifogás amúgy sokat kell gyakorolni és kész.


"Úgy tényleg tök jó buli lehet végigszopni pl. egy proginfó szakot, csak mert (jelenleg) hiányszakma. :P"

ELeinte szoptam szenvedtem vele,nem aludtam,majdnem kiborultam,de végül belejöttem és megérte ha már itt tartunk nagyon is.

2018. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!