Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez azt jelenti h ki fog rugni...

Ez azt jelenti h ki fog rugni biztos?

Figyelt kérdés
Probaidon vagyok egy munkahelyen egy honapja. Ugy erzem a fonokom azt varja h mar tokeletesen tudjak mindent, de ebbe a szakmaba nem lehet bele jonni 1 honap alatt perfect. Szoval ma rlkezdett kiabalni h nem sokaig fogom itt huzni ha tovabbra is ilyen lesz a munkam. Stb :( pedig mindent megteszek, de nem veszi eszre csak a hibakat. Most mar biztos ki fog rugni? Vagy csak figyelmeztetes volt?

2018. jún. 15. 16:57
 1/4 Bambuci2 válasza:
Vannak ilyen főnökök. Majd meglátjuk, ha kirúg, hát puff neki. :D Te találsz másik állást, ő talál más balekot, akit alázhat.
2018. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen főnök mellet biztos nem dolgoznék...én lépnék ki inkább...

Ez csak arra megy ki hogy hajtson téged és terrorizáljon a jobb teljesítményért, nem azért mert rosszul végzed a munkád...

2018. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a sztori. Nálam is bepróbálkozott a kisfőnök.

Csak nem tudta, hogy kit kóstolgatott, meg kivel ordibált.

Ő lett kirugva és nem én. :D

2018. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De itt mas a helyzet. En egy vallalkozonal dolgozok. O a fonok
2018. jún. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!