Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezhetek sportolóként...

Hogy szerezhetek sportolóként szponzort?

Figyelt kérdés
Fiatal sportoló vagyok sok eredménnyel a hátam mögött. (pl. EB 1., 3.,) *nem dicsekvés kép írtam* és kéne egy szponzor aki támogatna valahogy a versenyzésem. Hol keressem? vagy Hogy álljak neki? Kérlek segítsetek. Köszönnöm.

2018. jún. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Van weboldalad, Facebook oldalad (nem profilod, hanem oldalad)?

Oda kellene névjegybe összeszedni az eddig elért eredményeid (érmek, helyezések, képek versenyekről, amint épp sportolsz, díjat, oklevelet, érmet veszel át), majd az embereket meghívni rá, urambocsá rátenni reklámot... és ha ez megvan, és van néhány ezer, netán néhány tízezer rajongód, követőd, akkor szerintem el lehet kezdeni ezt is...


Instagramra, Twitterre, Pinterestre, stb. szintén érdemes felregisztrálni...

2018. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen van facebook oldalam is,

köszönöm a gyors válaszod ezt kiprobálom

2018. jún. 19. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Cégeknél is lehet kilincselni, össze kell rakni egy portfóliót, hogy ki vagy, mit sportolás, milyen eredménnyel, aztán pedig tüntesd fel a céljaidat, elkövetkező versenyeket, mire lenne szükséged, hogy tudnak segíteni és mit adsz cserébe.

Pl közösségi oldalon való reklám, mezen való feltüntetést... Stb

Nem írtad milyen sportágról van szó, de ha van egyesület, akkor lehet egyesületi szinten támogatókat keresni.

Ha nem valami elvont sportágról van szó, akár híradós média megjelenést is meg lehet lépni, pl egy EBn ha videóztok, fotózok az anyagot eljuttatni helyi médiának vagy vmelyik kereskedelmi adónak és ha le adja az fél siker, mert így támogatót is könnyebb találni.

2018. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Felkeresnék olyan cégeket, akik már szponzorálnak versenyzőket ebben a sportágban. Olyanokkal is felvenném a kapcsolatot, ami nagyobb cég és még nem támogat senkit. Minél több helyre mennék / írnék.

Persze eredmények feltüntetésével, és hogy mi adsz cserébe, ahogy előttem írta már egy válaszoló.

2018. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tényleg hasznosak voltak. Kick-boxozok.
2018. jún. 20. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!