Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki még iskolába jár 18 év...

Aki még iskolába jár 18 év alatti személy hol tud szülő nélkül munkát vállalni? Vagy esetleg hogyan lehetne elintézni?

Figyelt kérdés
Zala megyében.
2018. jún. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolaszövetkezeten keresztül. Vagy mi a kérdés? Ha elmúltál 15 (?), nem kell a szüleid beleegyezése.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iskolaszovetkezethez is kell szülő sajnos. Aminél pedig jelenleg vagyok iskolaszövetkezet ott pedig nem adnak munkát vagyis nem hívnak.
2018. jún. 20. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott vállalsz munkát, ahol tudsz és szükség van Rád.


Attól, hogy diák vagy, az iskolaszövetkezeten keresztüli munkavégzés nem kötelező, az csak egy lehetőség, mert kedvezőbb a bérlevonások szempontjából.


Mint bármelyik más "felnőtt" dolgozó is vállalhatsz munkát a szünidőre. Azt, hogy hol tudsz dolgozni, Neked kell megtalálnod a környezetedben.


Én cégekhez jártam irodákat takarítani, valamint kertészetbe kisegítőnek.

2018. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!