Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alacsony fizetések helyett...

Az alacsony fizetések helyett nem inkább azért vándorolt ki sok fiatal, mert bezárt a Hajógyári?

Figyelt kérdés
Többen mesélték, hogy ez volt ami még itthon tartotta őket. Ezt miért nem mondja a Tv?
2018. jún. 21. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
nem igaz szerintem azért vándoroltak ki, mert nem lehet kapni csillám kaka kapszulát
2018. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

De igen, igaz.


Erről nem adnak hírt a lipsibolsi média bibsi gyíkvállú firkászai, hogy csak az vándorol ki, aki munkakerülő, drogos, romkocsmafüggő, nemzetvesztő bölcsész senkiházi.

2018. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bezárt? nemár...mikor? húzok kifelé akkor én is.
2018. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen hajógyár? miért, ott olyan jól fizettek?
2018. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi koze egy voltakepp drogtanyakent es prostitanyakent mukodo szorakoztazo paradicsomnak az elvandorlashoz?😁Talan azert mennek ki mert igen a mai berekbol meg egy igazan jot szorakozni se lehet a fiatalnak hetvegenkent. De barcsak ez lenne a legnagyobb gond amiert ki mennek.
2018. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ha mindenki aki kiment vagy a többségük a Hajógyári-szigeten akart volna dolgozni vagy dolgozott akkor lehetne benne valami. Vagy mondhatnád szerinted mi köze a kettőnek egymáshoz.
2018. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert mert bezart a bolondok haza, ahova az ilyen idiota kerdeseket irokat kene betenni...
2018. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!