Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Front office gyakornok?...

Front office gyakornok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg egy budapesti belvárosi szállodában dolgozom front office területen, ami persze nem csak a szépen mosolygást és a kulcsok átadását jelenti. Tehát kezeljük a foglalásokat, adminisztráció, rengeteg papírmunka, pénzügyek, concierge, bármi amit el lehet képzelni, illetve ha a vendég kérdez valamit, vagy bármi óhaj-sóhaj akad, segítünk. Magyar vendég alig van, szóval az angolt így napi szinten használom, elég sokszor. Jelenleg az egyetemi éveim elején járok, turizmus szakon tanulok, azért is gondoltam arra, hogy jó lenne tapasztalatot szerezni ezen a területen. Még most kezdtem el az utóbbi időben dolgozni, eddig tetszik a munka. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ezt a tapasztalatot később elismerhetik, ha például szeretnék majd váltani SSC-re vagy multira (ez a jövő zenéje, hogy egyáltalán fogok-e), vagy a képembe röhögnek majd, hogy mit képzelek a front office tapasztalatommal?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2018. jún. 22. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen jellegű tapasztalat tök oké. Legegyszerűbb tervként azt javasolnám, hogy legyen ott egy éved, mellette hozd fel a második nyelvedet erős középfokra, aztán SSC ügyfélszolgálat, először angollal, mellette nyomatni a másik nyelvet otthon, aztán váltani arra cégen belül, utána meg irány egy másik részleg.
2018. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A második nyelvem orosz, amiből amúgyis kell egy szakmai B2-t csinálnom diplomához (2 nyelvvizsga kell turizmuson: két szakmai középfok vagy egy felsőfok (ez van meg angolból)+egy szakmai középfok). Egyetemen lesz orosz nyelvórám, meg én is nekiültem már ismételni ezt-azt. Remélem minden a terv szerint alakul majd :)
2018. jún. 23. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ssc droid munka, jó ha tudod.
2018. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam igazából ezt is, jót is, rosszat is, megvan az SSC-knek is az előnye, hátránya. Meg tulajdonképpen kinek mi, van, aki nagyon szereti és van, aki menekül. Mindenesetre ha úgy alakul, később ki szeretném próbálni, ezért is tettem fel a kérdést. Ha meg nem tetszik, legalább tudom, hol ne keresgéljek a jövőben
2018. jún. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!